Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2667: Makabryczny wypadek z winy Kasi. Nie uratuje Igora - ZDJĘCIA

2022-09-08 13:58

W 2667 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) doprowadzi do tragicznego wypadku, którego ofiarą będzie Igor (Tomasz Nosiński), ojciec kolegi jej syna Ksawerego (Bartosz Gruchot), z którym połączyła ją bliska przyjaźń! Makabryczne sceny rozegrają się przed szkołą gdy Kasia spróbuje wyjaśnić Igorowi niedorzeczne zachowanie Łukasza (Michał Rolnicki). Ojciec Maksa (Mikołaj Wachowski) w 2667 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie miała ochoty na rozmowę z Kasię! Uciekając przed nią wpadnie pod koła nadjeżdżającego samochodu. Wszystko na oczach Kasi, która zobaczy wypadek Igora i krew ściekająca po jego głowie. Mamy ZDJĘCIA z 2667 odcinka "Barw szczęścia" i szczegóły tej tragedii.

"Barwy szczęścia" odcinek 2667 - czwartek, 29.09.2022,o godz. 20.10 w TVP2

Wypadek Igora w 2667 odcinku "Barw szczęścia" poprzedzi pełna napięcia konfrontacja Łukasza z przyjacielem Kasi. Ponieważ ich relacja rozwinie się w niebezpiecznym kierunku, Sadowski postanowi sprawdzić jak dokładnie przebiegają treningi Kasi z Igorem na ściance wspinaczkowej. Dołączy do żony i jej bliskiego znajomego na zajęciach. Tym samym upewni się, że coś jest na rzeczy. Absurdalne zachowanie Łukasza wzbudzi wściekłość Kasi, a Igor, który nie będzie miał sobie nic do zarzucenia, postanowi wycofać się w odpowiedniej chwili. W 2667 odcinku "Barw szczęścia" Kasia będzie chciała jakoś załagodzić sytuację. Postanowi porozmawiać na ten temat z ojcem Maksa, ten jej zacznie jej unikać.

Nie przegap: Barwy szczęścia. Seks Agaty i Justina w nowym sezonie?! Tak nie lubiła kolegi Patryka, a wyląduje z nim w łóżku

Tragedia rozegra się gdy w 2667 odcinku "Barw szczęścia" Kasia zaczepi Igora przed szkołą. On jednak nie będzie miał ochoty na żadne wyjaśnienia, zacznie nawet Kasi unikać. Żeby jak najszybciej odejść, uniknąć niezręcznej sytuacji, która w oczach Łukasza wyglądałaby jak zdrada, niefortunnie wpadnie pod koła nadjeżdżającego samochodu. Wypadek Igora na pierwszy rzut oka nie będzie wyglądał poważnie, auto nie wjedzie w niego z zawrotną prędkością, jednak Igor z impetem upadnie na ulicę, uderzy głową tak mocno, że poleje się krew.

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Zaborski wpadnie w zasadzkę Bruna i Bożeny w 2661 odcinku! Ich tajna agentka Celina znajdzie na niego haka - ZDJĘCIA

Czy Igor w 2667 odcinku "Barw szczęścia" przeżyje wypadek?

Kasia w 2667 odcinku "Barw szczęścia" nie zdoła nic zrobić, żeby uratować Igora. Podbiegnie do niego i natychmiast wezwie pogotowie, ale ojciec Maksa nie odzyska przytomności. Czy Igor przeżyje? A jeśli umrze czy Kasia wybaczy sobie, że doprowadziła do wypadku? Niestety stan Igora w 2667 odcinku "Barw szczęścia" będzie krytyczny. Po poważnym urazie głowy będzie w śpiączce. Lekarze przekażą Kasi niepokojące wiadomości o stanie zdrowia poszkodowanego. Kasia ponownie pokłóci się z Łukaszem o to, jak postąpił on z Igorem przed wypadkiem.  Sadowska będzie drżała ze strachu co w tej sytuacji będzie z Maksem.

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze