Barwy szczęścia, odcinek 2653: Pierwsze spotkanie Oliwki i Lilly! Odpuści dla niej walkę o Kajtka – WIDEO

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2653: Pierwsze spotkanie Oliwki i Lilly! Odpuści dla niej walkę o Kajtka – WIDEO

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2653: Pierwsze spotkanie Oliwki i Lilly! Odpuści dla niej walkę o Kajtka – WIDEO

2022-09-10 22:16

W 2653 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach (emisja w poniedziałek 12.09.2022 o 20.10 w TVP2) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Lilly (Mayu Gralińska Sakai) wreszcie się spotkają, gdy Zbrowska dowie się, że kochanka Kajtka (Jakub Dmochowski) wcale nie wyjechała z Warszawy! Cieślak zapewniał ją, że Azjatka wróciła do Singapuru i nie ma z nią żadnego kontaktu, a tak naprawdę została w Polsce i nawet się widzieli. W 2653 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Oliwka ostatecznie postanowi rozmówić się z Lilly i wyrzucić jej, co tak naprawdę o niej myśli. Słowa kochanki Kajtka wstrząsną Zbrowską i jeszcze bardziej skomplikują całą sytuację! Zobaczcie to koniecznie w WIDEO!

"Barwy szczęścia" odcinek 2653 po wakacjach - poniedziałek, 12.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2653 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka postanowi rozmówić się z kochanka Kajtka, która wbrew zapewnieniem chłopaka wcale nie wyjechała z Warszawy! Cieślak zapewniał ją, że kochanka wróciła do Singapuru i już nigdy więcej jej nie zobaczą, a tak naprawdę ukrył ją przed całym światem i potajemnie znów się z nią spotkał. Oczywiście, Zbrowska nie uwierzy już w żadne słowo Cieślaka, dlatego osobiście skonfrontuje się z Lilly, aby trafić do jej sumienia. W 2653 odcinku „Barw szczęścia” Patryk zdradzi Oliwce, gdzie pracuje kochanka Kajtka, ale w obawie, że Zborwska może zrobić coś głupiego wybierze się na wskazane miejsce tuż za nią! Jezierski spróbuje ją jeszcze odwieść od pomysłu spotkania z Lilly, ale Oliwce nawet nie będzie się śniło, aby odpuszczać!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2653: Córka Damiana nie pozostawi suchej nitki na Renacie! Dominika będzie musiała interweniować

Barwy szczęścia, odcinek 2653: Oliwka ostatecznie załatwi kochankę Kajtka!

Ostra konfrontacja Oliwki i Lilly w 2653 odcinku „Barw szczęścia”!

W 2653 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka od razu wyskoczy z samochodu jak tylko zobaczy Lilly przed wskazanym bankiem i ostrzeże Patryka, żeby nawet nie próbował jej zatrzymywać! Przestraszony Jezierski zgodzi się zostać w aucie i z niepokojem będzie przyglądał się jak Zbrowska zbliża się do kochanki Cieślaka!

- Lilly! Zaczekaj! – krzyknie za nią Oliwka, a Lilly natychmiast się zatrzyma.

- Wiem, kim jesteś... – zacznie kochanka Kajtka.

- No to chyba najwyższy czas się poznać – uzna Zbrowska, ale Lilly nie będzie widziała w tym żadnego sensu.

- Po co? Czego ode mnie chcesz? – dopyta zaskoczona.

Wtedy w 2653 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka wyrzuci jej, że jest zwykłą złodziejką facetów, ale Lilly zacznie się tłumaczyć, że to nieprawda! Zresztą dla Azjatki to i tak nie będzie miało już żadnego znaczenia, gdyż ostatnia rozmowa z Kajtkiem tylko utwierdzi ją w tym, że już nie ma o co walczyć, bo Cieślak wybrał Zbrowską!

- Chciałam ci zadać jedno pytanie: jak to jest kraść faceta? – zarzuci jej Oliwka.

- Nikogo nie próbowałam ukraść. Zresztą Kajetan to nie przedmiot. Wybrał ciebie – oznajmi kochanka Kajtka, ale Oliwka jej w to nie uwierzy.

- No to, dlaczego zostałaś w Warszawie? – dopyta.

- Mam tu rodzinę i pracę – przyzna Lilly.

- Nie kłam! – krzyknie wzburzona.

- Moi dziadkowie tu mieszkają, rodzice mojej mamy. A tu pracuję. W tym banku – wytłumaczy jej.

- I spotykasz się z Kajtkiem – wytknie jej, a gdy Lilly zacznie się wypierać, to Oliwka rzuci jej argument niepodważenia. - Spotkaliście się wczoraj.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2652: Damian da kosza Renacie! Przejrzy jej grę i nie pozwoli zniszczyć swojego szczęścia z Żabcią – ZDJĘCIA

Lilly pogodzi się z wyborem Kajtka i nie będzie o niego walczyć w 2653 odcinku „Barw szczęścia”!

Lilly w 2653 odcinku „Barw szczęścia” zrozumie, że przekomarzanie z Oliwką nie ma żadnego sensu i postanowi zakończyć ten temat raz na zawsze! Kochanka Kajtka zapewni ją, że odpuściła sobie chłopaka i nie będzie o niego walczyć, gdyż kocha tylko ją, więc jej starania już nic nie zmienią! Jej słowa zszokują Zbrowską i sprawią, że będzie miała jeszcze większy mętlik w głowie!

- Słuchaj, on chce być z tobą, więc nie powinnaś się stresować. Chyba zdajesz sobie z tego sprawę – uświadomi jej Lilly.

- Dlaczego mi to mówisz? – zdziwi się Oliwka.

- Kajetan to fajny facet. Duszę bym dała, żeby być na twoim miejscu, ale nie jestem. Powinnaś być szczęśliwa. Cześć – powie na do widzenia Azjatka, a Oliwka w 2653 odcinku „Barw szczęścia” już zupełnie nie będzie wiedziała, co ma robić!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2659: Luiza i Mirek staną na drodze szczęścia Żabci i Damiana! Nigdy nie zamieszkają razem – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ stracie Oliwki i Lilly w 2653 odcinku "Barw szczęścia" >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze