Barwy szczęścia, odcinek 2652: Nowa miłość Kasi?! Przy ojcu kolegi Ksawerego zapomni o całym świecie

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2652: Nowa miłość Kasi?! Przy ojcu kolegi Ksawerego zapomni o całym świecie

Barwy szczęścia, odcinek 2652: Nowa miłość Kasi?! Przy ojcu kolegi Ksawerego zapomni o całym świecie

2022-07-20 12:41

Kasia (Katarzyna Glinka) w 2652 odcinku "Barw szczęścia" poczuje, że znalazła bratnią duszę. Tak ogromne wrażenie wywrze na niej Igor (Tomasz Nosiński), ojciec kolegi Ksawerego (Bartosz Gruchot). Chociaż poznali się jeszcze w poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" i nawet spędzili wspólne popołudnie, teraz będzie okazja do bliskiego poznania się. Okaże się, że Kasia i Igor mają naprawdę dużo wspólnego, łączy ich miłość do Włoch i wspólne zainteresowania. Kasia w 2652 odcinku "Barw szczęścia, który zostanie wyemitowany w czwartek 1 września, będzie oczarowana ojcem kolegi Ksawcia i nie da rady tego ukryć.

Barw szczęścia, odcinek 2652 - czwartek 1.09.2022 o godz. 20.10 w TVP2

W 2652 odcinku "Barw szczęścia" Kasia znów spotka się z Igorem, ojcem kolegi Ksawerego. Poznali się już w poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" i nawet wybrali się wspólnie na ściankę wspinaczkową, gdzie spędzili bardzo miłe popołudnie. Teraz dojdzie do kolejnego spotkania, gdzie wyjdzie na jaw, jak wiele mają ze sobą wspólnego. Jak podaje portal światseriali.pl, mężczyzna usłyszy, że Kasia rozmawia przez telefon po włosku, więc postanowi zagaić rozmowę w tym właśnie języku.

- Mam kontrahentów w Lombardii. Sportowe marki dla wyczynowców. Często więc kursuję - powie Igor w 2652 odcinku "Barw szczęścia". - Może kiedyś coś zjemy w miłej włoskiej knajpce? - doda, a na odpowiedź nie będzie musiał czekać za długo. - Może śniadanie? Jeszcze dziś nie jadłam. Porywam cię do "miłej włoskiej knajpki". Spróbujesz specjałów, które sprowadzam z Sycylii - zaproponuje Kasia i zabierze Igora do Vincenzo (Alessandro Curti).

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach. Żona Karola będzie miała dziecko z ochroniarzem Fabianem?! Ewa dopuści się zdrady - WIDEO, ZDJĘCIA

Kasia i Igor w 2652 odcinku "Barw szczęścia" spędzą przemiły czas w knajpce, chociaż Sadowską nieco zdziwi wybór makaronu na śniadanie. - Ale makaron na śniadanie? - zdziwi się. - Jestem na nogach od czwartej, więc właściwie powinienem zjeść lancz - zażartuje ojciec Maksa (Mikołaj Wachowski). Chociaż atmosfera spotkania w 2652 odcinku "Barw szczęścia" będzie rewelacyjna, Igor odbierze niepokojący telefon z Włoch. - Niestety, muszę przerwać nasze spotkanie (...) Lecę dzisiaj wieczorem - wytłumaczy mężczyzna, a Kasia wyraźnie posmutnieje, że ten ją zostawia. 

Czyżby Kasia zakochiwała się z ojcu kolegi Ksawcia? Łukasz (Michał Rolnicki) będzie cały czas pochłonięty pracą, a Sadowska znajdzie w Igorze bratnią duszę. Czy to rozwinie się w romans? Póki co nie wiadomo, ale wszystko wskazuje na to, że między tą dwójką będzie gorąco. 

Przeczytaj: Gwiazdy M jak miłość urządziły Teresie Lipowskiej niezwykłą niespodziankę. Polały się łzy – WIDEO, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Małgorzata będzie miała romans! Z młodszym facetem zdradzi Jerzego?
Najnowsze