Barwy szczęścia, odcinek 2639: Amelia ostrzeże Bożenę przed pułapką porywacza! Zrobi to dla Tadzia - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2639: Amelia ostrzeże Bożenę przed pułapką porywacza! Zrobi to dla Tadzia - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2639: Amelia ostrzeże Bożenę przed pułapką porywacza! Zrobi to dla Tadzia - ZDJĘCIA

W 2639 odcinku "Barw szczęścia" porywacz Tadzia (Józio Trojanowski) zacznie ostro naciskać na Bożenę (Marieta Żukowska), aby do następnego dnia zebrała pieniądze na okup. 2 miliony złotych to jego zdaniem 'pestka" w obliczu hotelu wartego 10. Spanikowana Bożena ruszy na poszukiwania wielkiej gotówki i znajdzie sposób na jej zdobycie. Przed ostatecznym ruchem ostrzeże Stańską Amelia (Stanisława Celińska), ale zdesperowana matka i tak zrobi to dla Tadzia. Sprawdź co już wiemy o dramatycznych wydarzeniach w 2639 odcinku "Barw szczęścia" i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2639 - poniedziałek 23.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2639 odcinku "Barw szczęścia" Bożenę obudzi telefon od porywacza. Facet zacznie podejrzewać, że Stańska ma obok siebie policję i przypomni jej, co zrobi tadziowi, jak "zawoła psy". Bożena jednak będzie posłuszna i jedyne na czym jej będzie zależało, to odzyskanie dziecka. Porywacz ostatecznie da jej jeszcze tylko 1 dzień na zebranie 2 milionów!

Bożena rzuci się 2639 odcinku "Barw szczęścia" znaleźć gotówkę na okup. W banku Stańska urządzi awanturę, że nie chcą jej od ręki udzielić pożyczki. Następnie będzie próbowała dostać się na widzenie z Brunem (Lesław Żurek), w nadziei, że ma on gdzieś schowane pieniądze na czarną godzinę. Niestety, na nic zdadzą się działania Bożeny i zostanie jej ostatnia nadzieja. Kto nią będzie?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2640: Tadzio odnaleziony! Bożena odzyska syna, ale straci męża i cały dobytek

Do gabinetu Stańskich w 2639 odcinku "Barw szczęścia" wedrze się Rafał. Zaborski pojawi się tam w momencie, kiedy porywacz wyśle filmik z Tadziem i kartką, pospieszającą zrozpaczoną matkę. I wtedy złoży jej propozycję, która rozwiąże problem! Kiedy Bożena przedstawi sprawy rodzicom, Amelia ostrzeże ją, że zadaje się ze złym człowiekiem. Ale Stańska nie będzie w stanie jej słuchać. 

Bożena w 2639 odcinku "Barw szczęścia" usłyszy bowiem od odwiecznego wroga rodziny, że zorganizuje on pożyczkę 2 milionów, ale może to zrobić jedynie pod zastaw nieruchomości. Stańska jeszcze nie domyśli się, że Rafałowi tak naprawdę chodzi o hotel i dlatego zwróci się o pomoc do teściów, a oni będą gotowi oddać swoje mieszkanie za życie Tadzia. 

- Może to nie jest dobry pomysł, co? Może lepiej zadzwonić na policję? - zacznie się bać Amelia. 

- Mamo, nie możemy ryzykować...

- Ale przecież termin mija jutro w południe! Kto w tak krótkim czasie kupi mieszkanie?

- Ktoś może dać pożyczkę pod zastaw - przyzna się teściowej. Bożena.

- Kto?

- Rafał... Powiedział, że nam w tym pomoże, ona ma kontakty...

W tym momencie 2639 odcinka "Barw szczęścia" twarz Amelii zastygnie i matka Bruna zacznie ze wszystkich sił ostrzegać Bożenę przed największym błędem życia. 

- Rafał to nie jest dobry człowiek! Ja bym się go wystrzegała! Zresztą Bruno też mu nie ufa!

- Wiem, ale ja podpiszę nawet pakt z diabłem, żeby odzyskać Tadzia!

Zobacz też: Stulecie Winnych 5 sezon. 100-letnia Ania zobaczy swoją śmierć. Przejmujące pożegnanie Winnej z rodziną

Barwy szczęścia, odcinek 2639: Vincenzo oszaleje z zazdrości o Żabcię! Oddałby wszystko, aby być na miejscu Damiana
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze