Barwy szczęścia, odcinek 2634: To Rafał Zaborski porwie Tadzia w zmowie z jego matką! Karolina pomoże mu uprowadzić syna Bożeny i Bruna

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2634: To Rafał Zaborski porwie Tadzia w zmowie z jego matką! Karolina pomoże mu uprowadzić syna Bożeny i Bruna

Barwy szczęścia, odcinek 2634: To Rafał Zaborski porwie Tadzia w zmowie z jego matką! Karolina pomoże mu uprowadzić syna Bożeny i Bruna

2022-04-23 8:31

W 2634 odcinku „Barw szczęścia” wyjdzie na jaw, kto stoi za porwaniem Tadzia (Józio Trojanowski)! Policja zgranie Adę (Kamila Janik), biologiczną matkę chłopca, która pod naciskiem śledczego Kodura (Oskar Stoczyński) zdradzi, że synka Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) uprowadził Rafał Zaborski (Wojciech Stolarz), ale to nie wszystko! W 2634 odcinku „Barw szczęścia” zaproszenie na przesłuchanie otrzyma również Karolina (Marta Dąbrowska), przez co Stańska nie będzie miała żadnych wątpliwości, że działali wspólnie! Wściekła Bożena natychmiast zaatakuje recepcjonistkę i bardzo stanowczo zażąda wydania dziecka!

"Barwy szczęścia" odcinek 2634 - poniedziałek, 16.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2634 odcinku „Barw szczęścia” nastąpi przełom w sprawie porwania Tadzia, który zostanie uprowadzony z hotelu Stańskich pod chwilową nieobecność Bożeny i Bruna! W tym czasie Stańska, za namową męża, będzie przebywać w hotelowym spa, z kolei Bruno zostawi śpiącego Tadzia w gabinecie i razem z Karoliną będą załatwiać problemy gości. Wtedy w hotelu Stańskich zjawi się porywacz, który uprowadzi Tadzia i słuch po nim zaginie! Ani Bożena, ani Bruno nie będą wiedzieli, kto stoi za porwaniem ich synka, jednak w 2633 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl policja zatrzyma Adę, biologiczną matkę chłopca, która w ostatnim czasie notorycznie zaczęła nachodzić Stańskich i atakować Bożenę! Kobieta nie będzie chciała zdradzić z kim współpracuje, ale pod zdecydowanym naciskiem śledczego Kodura w końcu zacznie mówić prawdę!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2633: Oliwka dowie się o zdradzie Kajtka! Nakryje go na schadzce z Lilly – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ rozpacz Bożeny i Bruna po stracie Tadzia w "Barwach szczęścia" >>>

W 2633 odcinku „Barw szczęścia” policja zatrzyma Adę, która przyzna się do współudziału w porwaniu Tadzia, jednak nie zdradzi funkcjonariuszom nazwiska wspólnika. Biologiczna matka chłopca wyzna tylko, że żyje i jest cały i zdrowy. Tuż po ich rozmowie Kondur skontaktuje się z Brunem, ale nie będzie miał dla niego dobrych wieści, gdyż ciągle nie będzie wiedział, gdzie jest Tadzio!

- Dlaczego dopiero dzisiaj powiedział mi pan o zatrzymaniu Ady? – zdenerwuje się Bruno.

- Wciąż nie wiemy, kto zorganizował porwanie. Być może to osoba z waszego otoczenia. Nie chcieliśmy jej spłoszyć – wyjaśni mu, po czym doda, że nie znaleźli chłopca w mieszkaniu Ady i nie mają z nim żadnego kontaktu. Przerażony Stański od razu pomyśli, że biologiczna matka chłopca z pewnością go sprzedała…

Kodur w 2633 odcinku „Barw szczęścia” tak łatwo nie odpuści Adzie i zmusi ją do gadania! Śledczy podejdzie ją w taki sposób, że przerażona kobieta w końcu się złamie i wyzna mu, że za porwaniem Tadzia stoi Rafał Zaborski!

- Nie dostanę tyle. Nic dzieciakowi nie zrobiłam. Ja się nim tylko opiekowałam – stwierdzi Ada, gdy Kodur zagrozi jej, że za współudział w porwaniu może pójść siedzieć na 25 lat.

- W więzieniu jest dużo matek tęskniących za swoimi dziećmi. Wiesz co robią z takimi jak ty? Na pewno wiesz... Kto ci pomagał? – śledczy zagra na jej emocjach i osiągnie swój cel, gdyż kobieta wreszcie wsypie Rafała!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2630: Niespodziewany powrót Artura Chowańskiego! Nigdy nie pogodzi się ze śmiercią Marty– ZDJĘCIA

Chwilę po ich rozmowie w 2633 odcinku „Barw szczęścia” Kodur wybierze się do hotelu Stańskich, którzy już zaczną odchodzić od zmysłów. W tym samym czasie zjawi się w nim również Rafał, który przyjedzie odebrać Karolinę z pracy i na oczach wszystkich zostanie zatrzymany pod zarzutem porwania Tadzia! Rafał zacznie krzyczeć, że to nieprawda, ale Bożena nie uwierzy w żadne jego słowo!

- Jest pan zatrzymany w związku z podejrzeniem o planowanie i udział w porwaniu małoletniego Tadeusza Stańskiego – powie Kodur, po czym policjanci skują go w kajdanki.

- To jakaś cholerna pomyłka! Bruno, to nieprawda! – zacznie krzyczeć Rafał, ale nie uniknie aresztowania!

W następnym 2634 odcinku „Barw szczęścia” wezwanie na przesłuchanie otrzyma również Karolina! Bożena będzie przekonana, że recepcjonistka maczała palce w porwaniu Tadzia i działa w zmowie z Rafałem! Bruno nie będzie mógł uwierzyć, że to Rafał, a tym bardziej Karolina, stoją za porwaniem Tadzia i zacznie ich bronić, ale Stańska nie będzie miała żadnych wątpliwości, że w ramach zemsty byli gotowi na wszystko!

- Jak mogliśmy być tacy naiwni? Jak mogliśmy uwierzyć, że Rafał nie stanowi dla nas zagrożenia? Że ma dobre intencje... – zdenerwuje się Bożena.

- Nie wierzę, żeby był aż tak podły. Sam ma dziecko, musi być zdolny do jakichś ludzkich uczuć – zacznie go usprawiedliwiać Bruno.

- Do nienawiści i żądzy zemsty zdolny jest na pewno - stwierdzi Stańska.

Jeszcze w 2634 odcinku „Barw szczęścia” policjanci nie zatrzymają Karoliny i zwrócą jej wolność. Recepcjonistka wróci do hotelu Stańskich, gdzie natychmiast zaatakuje ją Bożena i zażąda od niej wydania Tadzia!  

- Oddaj mi syna! – krzyknie tonem nieznoszącym sprzeciwu.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2626: Ślub Sabiny i Kazika! Tomalowa poprosi o błogosławieństwo zmarłego męża – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Basia po śmierci Zenka wyjedzie z Adamem i Jasiem z Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze