Barwy szczęścia, odcinek 2574: Patryk wreszcie zapomni o Oliwce! Tak Agata osiągnie swój cel - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2574: Patryk wreszcie zapomni o Oliwce! Tak Agata osiągnie swój cel - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2574: Patryk wreszcie zapomni o Oliwce! Tak Agata osiągnie swój cel - ZDJĘCIA

2022-02-16 12:16

W 2574 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) zapomni o wdziękach Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), z którą zbliżył się na tyle, że dorowadził Agatę (Natalia Zambrzycka) do szału! W 2574 odcinku "Barwy szczęścia" Jezierski będzie z uwielbieniem patrzył na narzeczoną, która za radą Klary (Olga Jankowska) dopnie swego i pokaże, że to ona jest tą jedyną. Agata jeszcze bardziej podkręci atmosferę w związku, a Patryk zacznie za nią szaleć. Nawet nie pomyśli dziewczynie Kajtka (Jakub Dmochowski). Zobacz ZDJĘCIA i wygraną Pyrki.

"Barwy szczęścia" odcinek 2574 - środa, 16.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2574 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk będzie zachwycony narzeczoną, która wzbudziła w nim sporo zazdrości, co zrobi na nim spore wrażenie. Agata, za namową Klary, zmieniła taktykę i zamiast afer i ciągłych pretensji udowodniła, że nią też interesuje się płeć przeciwna. Po imprezie u Justina (Jasper Sołtysiewicz) nic nie będzie takie samo, a Jezierski zapomni o pięknej Oliwce, z którą nawiązał bliską relację. Agata specjalnie rzuciła się w wir zabaw wodnych z Justinem, żeby podczas imprezy przykuć uwagę narzeczonego. W 2574 odcinku "Barwy szczęścia" tylko podkręci atmosferę, kiedy zacznie przeglądać w Internecie instruktorów sportów wodnych.

- A co to za cukierasy? Brzydszych nie było? - zapyta Jezierski, który przyłapie narzeczoną na oglądaniu zdjęć przystojnych instruktorów. - Kochanie, ja patrzę na ich kompetencje, a nie wygląd - rzuci Pyrka. - A jakie ty masz tu kompetencje, skoro to są same zdjęcia? - zapyta Patryk i zamknie laptopa. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1640: Ula ujawni Bartkowi tajemnicę prawdziwej rodziny. Po śmierci babci ojciec pijak oddał ją do domu dziecka - ZDJĘCIA

- Ktoś tu chyba jest zazdrosny - powie Agata w 2574 odcinku "Barwy szczęścia". - A co ty się tak na mnie patrzysz, co? - zapyta chłopak, kiedy zauważy zalotną minę narzeczonej. - Po prostu fajnie było u Justina na imprezie - przypomni Agata. - Po też było bardzo fajnie - skwituje Jezierski w 2574 odcinku "Barwy szczęścia", a Agata przyzna mu całkowitą rację i wiadomo będzie, że narzeczeństwo spędziło upojne chwile w łóżku, a Patryk nie myśli już o Oliwce i jej wdziękach, które niegdyś zrobiły na nim wrażenie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1643: Kinga po operacji dostanie najpiękniejszy prezent od syna! Misiek zrobi dla niej coś niesamowitego - WIDEO

Kiedy Patryk w 2574 odcinku "Barwy szczęścia" wyjdzie do pracy, Klara spróbuje wyciągnąć informacje, czy jej plan zadziałał. Agata z przyjemnością i uśmiechem na twarzy podzieli się z bratową nowinkami. - Chyba pierwszy raz to Patryk był zazdrosny o mnie, a nie odwrotnie - powie zadowolona z siebie Pyrka. - Zamiana ról? To dobrze - przyzna Klara, która sama podsunęła Agacie pomysł dobrej zabawy na imprezie, który najwidoczniej poskutkował, skoro Patryk nie będzie mógł oderwać wzroku od narzeczonej. 

Barwy szczęścia. Darek odkryje prawdę o nowym romansie Józka!
Najnowsze