Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2557: Kuczma znów zaatakuje Grzelaków! Po wyjściu na wolność obwini ich o wszystko

W 2557 odcinku "Barw szczęścia" Kuczma (Arkadiusz Nader) wyjdzie na wolność i natychmiast zaatakuje Grzelaków! Obwini Aldonę (Elżbieta Romanowska) i Borysa (Jakub Wieczorek) o wszystkie swoje nieszczęścia, w tym o aresztowanie! Kuczma najwyraźniej zapomni za kratkami, jak wielu wrogów sobie narobił i jak Grzelakowie uratowali mu życie. Znów to oni będą mu "solą w oku" i Kuczma wróci na starą wojnę w Borkach. Do czego to doprowadzi w 2557 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2757 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2757 odcinku "Barw szczęścia" Kuczma zostanie wypuszczony na wolność. Sąsiad Grzelaków opuści areszt, bo śledczy nie będą widzieli powodu, aby przetrzymywać go za kratkami i będzie odpowiadał "z wolnej stopy". Niestety, zapowiada się na to, że Kuczma w czasie odsiadki nie tylko niewiele zrozumiał, ale wróciły do głosu jego stare nawyki. 

Przypomnijmy - Kuczma w 2726 odcinku "Barw szczęścia" został aresztowany, bo przy okazji składania zeznań w sprawie Jowity i okoliczności zabójstwa Prota, wyszły na jaw jego własne grzechy. Ale podczas odsiadki wrednemu sąsiadowi Grzelaków znów poukłada się w głowie, że to oni właśnie są wszystkiemu winni. Kuczma zapomni, jak Aldona zasłoniła go własną piersią, kiedy mieszkańcy Borek przyszykowali mu lincz... I w 2757 odcinku "Barw szczęścia" tak się "odwdzięczy" Grzelakom za wszystko!

Kiedy Kuczma pojawi się u Grzelaków w 2757 odcinku "Barw szczęścia" nie będą się spodziewali kolejnego ataku z jego strony. Przed aresztowaniem przychodził do nich nawet dziękować i przepraszać za wszystko i nosił się z zamiarem wyjazdu na stałe. Jednak w więzieniu Kuczma dojdzie do wniosku, że to Aldona i Borys na niego donieśli i przez nich przesiedział za kratkami! Czy wredny sąsiad Grzelaków rozpęta nową wojnę w Borkach?   

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2746: Kodur postrzelony w policyjnej obławie! Renata odejdzie od zmysłów - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Patryk po tragedii u Pyrków będzie z Agatą. Stęskni się nie tylko za nią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze