Barwy szczęścia, odcinek 2472: Dominika uleczy sparaliżowanego Sebastiana! Aż zblednie kiedy usłyszy co o niej myśli

2021-09-15 8:49
Barwy szczęścia, odcinek 2472: Dominika uleczy sparaliżowanego Sebastiana! Aż zblednie kiedy usłyszy co o niej myśli
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2472: Dominika uleczy sparaliżowanego Sebastiana! Aż zblednie kiedy usłyszy co o niej myśli

W 2472 odcinku "Barwy szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) znów odwiedzi Sebastiana (Marek Kacper Krupski) w szpitalu, gdzie jej niedoszły mąż trafił po tym jak chciał się zabić. Ze względu na wspólną przeszłość, ślub, który mieli wziąć w 2472 odcinku "Barwy szczęścia" Dominika poczuje się w obowiązku, by pomóc sparaliżowanemu Sebastianowi stanąć na własnych nogach. Ale między byłymi kochankami odżyją też dawne uczucia. Będą bliżej niż kiedykolwiek. Dlatego była prostytutka tak nerwowo zareaguje na wyznanie Sebastiana, który nie będzie mógł dłużej milczeć i powie jej co myśli o jej pomocy. Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2472 - środa, 15.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Dominika i Sebastian z "Barwy szczęścia" byliby już po ślubie gdy nie jej ucieczka z urzędu na chwilę przed ceremonią. Wstydliwa przeszłość Dominiki, która pracowała jako prostytutka i striptizerka zniszczyła jej plany na przyszłość u boku Kowalskiego. Nie wytrzymała napięcia, docinek przyszłej teściowej i świadomości, że być może dla Sebastiana zawsze będzie tylko "panienką" na jedną noc, tancerką erotyczną z wieczoru kawalerskiego. Dramat jaki rozegrał się w minionym sezonie "Barwy szczęścia", próba samobójcza Sebastiana, jego rozpaczliwe pożegnanie z niedoszłą żoną sprawiły, że ich drogi znów się zetknęły. To Dominika stała się dla sparaliżowanego byłego narzeczonego jedynym wsparciem.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2476: Ostatnie słowa Paulinki do umierającej matki. Iza nie zdąży odpowiedzieć

W 2472 odcinku "Barwy szczęścia" Dominika wyzna z przyjaciółce Renacie (Anna Mrozowska), że wciąż odwiedza w szpitalu Sebastiana i że czuje się z Kowalskim coraz bardziej związana. - Nie byliśmy tak blisko, nawet gdy byliśmy razem... Sama nie wiem, jak to wytłumaczyć... - głos Dominiki zadrży na samą myśl o byłym ukochanym, do którego znów zacznie skrycie wzdychać. Nadal jednak będzie się bała, że ich związek nie ma żadnej przeszłości. Zwłaszcza teraz, po tragedii jaka spotkała Sebastiana.

Odwiedziny Dominiki w szpitalu w 2472 odcinku "Barwy szczęścia" sprawią Sebastianowi wielką radość, a jego lekarz oceni, że dzięki tym wizytą pacjent już niedługo będzie mógł wrócić do domu, bo obrażenia jakich doznał prawie się zagoiły. Czeka go jednak jeszcze długa rehabilitacja. Dominika w 2472 odcinku "Barwy szczęścia" będzie próbowała umniejszyć swoje zasługi w procesie leczenia niedoszłego męża. - To chyba te mandarynki tak na ciebie działają, nie ja. Moc witamin i minerałów!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2480: Julita wyląduje w psychiatryku. Julcia zostanie bez matki, a Urszula zmanipuluje Józka

Nagle w 2472 odcinku "Barwy szczęścia" Sebastian spojrzy jej głęboko w oczy jakby słowa, jakie chce wypowiedzieć miały ją bardzo zranić. - Dominika ja muszę ci coś powiedzieć, coś bardzo ważnego... Ja nie lubię mandarynek i nie zjadłem ani jednej sztuki. Wszystkie oddałem salowej. Moja dobra forma to twoja zasługa i tylko twoja... Wiesz, ja nie chcę cię sobą obciążać i niczego wymuszać. Po prostu dajesz mi dużo dobrej energii i chcę, żebyś o tym wiedziała... - wyzna byłej narzeczonej.

Wzruszona Dominika w 2472 odcinku "Barwy szczęścia" z trudem powstrzyma łzy. - Staram się, po to tu przychodzę...- Pewnie już niedługo, bo mają mnie wkrótce wypisać... - zauważy Kowalski, lecz kobieta zapewni, że to między nimi niczego nie zmieni. - Sebastian, nie zostawię cię. Obiecuję...

Przed tą parą w "Barwy szczęścia" jeszcze dużo trudnych chwil, momentów próby dla odradzającej się miłości. Ale wydaje się, że Dominika i Sebastian będą znów razem i wspólnie pokonają przeciwności losu.

Barwy szczęścia odc. 2472. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian Kowalski (Marek Kacper Krupski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2472. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian Kowalski (Marek Kacper Krupski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze