Barwy szczęścia, odcinek 2402: Koszmar Paulinki. Dziadek umrze na jej oczach? Nie zdąży go uratować

2021-03-10 8:24 Małgorzata Pala
Barwy szczęścia, odcinek 2402: Koszmar Paulinki. Dziadek umrze na jej oczach? Nie zdąży go uratować
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2402: Koszmar Paulinki. Dziadek umrze na jej oczach? Nie zdąży go uratować

W 2402 odcinku serialu "Barwy szczęścia" na oczach Paulinki (Lena Jastrzębska) rozegra się prawdziwy koszmar! Córka Łukasza (Michał Rolnicki) zostanie pod opieką Helmuta (Janusz Cichocki), który dostanie ataku i zacznie umierać! Przerażona dziewczynka zadzwoni po pomoc i okaże się, że to Hubert (Marek Molak) będzie instruował dziewczynę, żeby ratowała życie dziadka! Zanim na miejscu w 2402 odcinku "Barw szczęścia" zjawi się pomoc, może być za późno! Spanikowana Paulinka nie zapomni tego do końca życia!

"Barwy szczęścia" odcinek 2402 - wtorek, 9.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2402 odcinku "Barwy szczęścia" spanikowana Paulinka będzie musiała stanąć na wysokości zadania i ratować życie dziadka! Helmut podczas zabaw z dzieckiem zasłabnie i będzie leżał bez ruchu! Dziewczynka zadzwoni po pomoc, a słuchawkę odbierze Hubert, który będzie ją instruował co do ratowania życia mężczyzny. W "Barwy szczęścia" okaże się, że senior oddycha, ale jeśli ktoś nie udzieli mu szybko fachowej pomocy, to po prostu umrze! Sytuacja będzie na tyle tragiczna, że dziecko nie będzie w stanie podać adresu Hubertowi, bo nie będzie wiedziało przy jakiej ulicy znajduje się mieszkanie. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek usłyszy okrutną prawdę od kochanka Uli. Artur wyzna miłość do żony Dobrzańskiego!

Barwy szczęścia, odc. 2402: Paulinka (Lena Jastrzębska)
Autor: Artrama

Paulinka w 2402 odcinku "Barwy szczęścia" spróbuje wołać o pomoc, ale Regina (Ewa Serwa) wyjdzie z domu i zamknie drzwi.

- Paulinko, wyjdź na balkon i znajdź coś bardzo charakterystycznego, jakąś nazwę restauracji, jakiś szyld i szybko mi ją powiedz, ok?

- Tak - dziewczynka znajdzie nazwę pizzerii i poda ją Hubertowi, dzięki czemu on będzie mógł wezwać pomoc. 

Na miejscu zjawią się medycy i straż. To Franek (Mateusz Banasiuk) będzie starał się dostać do zamkniętego mieszkania Reginy i Helmuta. Będzie musiał skorzystać z balkonu sąsiadki i dostać się do Paulinki po drabinie. Znów odezwie się u niego lęk wysokości... 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2405: Józek po seksie z Gabi wyjedzie i ją zostawi. Darek przyłapie ich nago! - ZDJĘCIA

W 2402 odcinku "Barwy szczęścia" dzięki pomocy wszystkich osób z zewnątrz, Helmut nie umrze. Zostanie zabrany do szpitala, gdzie okaże się, że miał zawał. Gdyby leżał bez pomocy chwilę dłużej, prawdopodobnie zmarłby na miejscu. Na szczęścia Paulinka da radę posłuchać wskazówek Huberta. Sam Pyrka w serialu "Barwy szczęścia" znów podniesie się na duchu, bo pośrednio przyczynił się do uratowania życia człowieka. Wygląda na to, że tragedia zostanie zażegnana, a Paulinka zapamięta tę sytuację do końca życia! 

Barwy szczęścia, odc. 2402: Paulinka (Lena Jastrzębska), Helmut (Janusz Cichocki)
Autor: Artrama
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze