Barwy szczęścia, odcinek 2353: Klara odtrąci Huberta. Odmówi mu seksu i okrutnie go upokorzy

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2353: Klara odtrąci Huberta. Odmówi mu seksu i okrutnie go upokorzy

Barwy szczęścia, odcinek 2353: Klara odtrąci Huberta. Odmówi mu seksu i okrutnie go upokorzy

W 2353 odcinku "Barw szczęścia" Klara (Olga Jankowska) zdecydowanie odmówi Hubertowi (Marek Molak) seksu i okrutnie go przy tym upokorzy! Takie odtrącenie to będzie mocny cios dla Huberta, prawie tak silny ja te, po których omal nie zginął w brutalnej walce bokserskiej... Czy Klara i Hubert ostatecznie rozstaną się, bo w ich życiu zabraknie miłości i seksu? Sprawdź co się wydarzy w 2353 odcinku "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2353 - poniedziałek, 28.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 2353 odcinku "Barw szczęścia" Hubert w końcu zdecyduje się zapytać żonę, czy pamięta, kiedy ostatni raz się kochali. Okaże sie, że nie do końca, a przerwa w ich pożyciu będzie jest już naprawdę długa!

- Między nami nie jest jak dawniej - zacznie rozmowę smutny Hubert. - A wiesz, kiedy my ostatnio się kochaliśmy? W dniu mojej walki... Od tego czasu minęło już kilka miesięcy...

Hubert zapyta żonę, czy naprawdę nie brakuje jej seksu. Jaka będzie odpowiedź Klary w 2353 odcinku "Barw szczęścia"? Klara przyzna, że też chciałaby, żeby miedzy nimi było jak dawniej, ale to nie przez nią popsuło się między nimi. 

- Tak naprawdę to ostatnio ty odciąłeś się ode mnie... Żyjesz tylko pracą  - westchnie.

Zobacz też: Koniec BrzydUli 2. Marek ucieknie ze szpitala w ostatnim 55 odcinku. Nie poprosi Uli, żeby z nim została - ZWIASTUN

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

Kiedy w 2353 odcinku "Barw szczęścia" miedzy małżonkami zapadnie niezręczna cisza, Klara zorientuje się, że powinna jednak coś zrobić, aby naprawić nie tylko atmosferę, ale stosunki.  

- Może się starzeję i nie mam już takich potrzeb jak kiedyś. Nie wiem, co się ze mną dzieje - powie Klara i złoży mu cudowną obietnicę seksu jeszcze tej samej nocy!

- Jestem cały twój - uśmiechnie się Hubert.

Kiedy jednak w 2353 odcinku "Barw szczęścia" Hubert w łóżku zacznie namiętnie całować żonę, próbując zedrzeć z niej ubranie, Klara odtrąci go!

- Zaczekaj... Będziemy udawać, że nic się nie stało? - powie do męża. - Miałeś ciężko wypadek. Musisz na siebie uważać!

 - Jeśli chciałaś mnie zniechęcić, to ci się udało. Moje gratulacje - rzuci wściekły Hubert i wyjdzie z sypialni trzaskając drzwiami.

Następnego dnia rano Hubert nie będzie już chciał rozmawiać z Klarą. Powie jej tylko, że koszmarnie go upokorzyła. Jednak wieczorem spróbuje raz jeszcze seksu z żoną, ale tym razem Klara wymówi się "bólem głowy". Czy ten paskudny ciąg seksualnych ciosów w 2353 odcinku "Barw szczęścia" nieodwołanie zamknie rozdział małżeństwa Klary i Huberta?  

Czytaj również: M jak miłość, odcinek 1552: Marysia i Artur zmarnują Pawłowi życie? Barbara ich uratuje

Najnowsze