Barwy szczęścia, odcinek 2339: Rodzina Stefana się rozpadnie! Zostanie zupełnie sam

2020-12-01 14:30 mp
Barwy szczęścia, odcinek 2339: Rodzina Stefana się rozpadnie! Zostanie zupełnie sam
Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2339: Rodzina Stefana się rozpadnie! Zostanie zupełnie sam

W 2339 odcinku "Barw szczęścia" widzowie zobaczą upadek Stefana (Krzysztof Kiersznowski). Górka nie poradzi sobie z rozpadem małżeństwa z Walerią (Ewa Ziętek), córką Kasią (Katarzyna Glinka), która nie wraca zza granicy, a dodatkowo dostanie informację o zadłużonym mieszkaniu! Kiedy spotka Łukasza (Michał Rolnicki), kompletnie się załamie. Płacząc zacznie opowiadać jak jest nieszczęśliwy i samotny. Nikt nie podejrzewał, że Stefan ma takie problemy. W 2339 odcinku "Barw szczęścia" przyzna się, że rodzina się rozpadała, a on jest całkiem sam i ma tego dość... Dojdzie do tragedii?

"Barwy szczęścia" odcinek 2339 - czwartek, 3.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2339 odcinku "Barw szczęścia" Stefan nie będzie mógł się pogodzić z tym, że Waleria chce zostawić go na zawsze. Wszystko za sprawą koszmarnego nieporozumienia, z którego wyniknęło, że Stefan ją zdradził! Nie będzie umiał pogodzić się z niesprawiedliwością, tym bardziej, że Waleria zacznie zwierzać się innemu mężczyźnie. Oprócz tego, Stefan dostanie telefon ze spółdzielni mieszkaniowej, gdyż do przebywającej za granicą Kasi nikt nie da rady się dodzwonić. W 2339 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, że mieszkanie Górki jest zadłużone! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2339: Agata zdana na łaskę Miki. Nie uwolni się od bezwzględnej szefowej

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2339 odcinku "Barw szczęścia" Stefan od razu uda się do Łukasza, zarzuci mu, że nie pilnuje rachunków. Początkowo Łukasz się wyprze, ale wyjdzie na jaw, że nie ma pieniędzy i zalega z czynszem. To ostatecznie dobije Stefana. Cała rodzina zacznie się rozpadać. On nie będzie mógł dogadać się z Walerią, a stosunki Łukasza z Kasią też będą oziębłe. Górka zasugeruje, że może czas zająć się tymi problemami, a nie myśleć tylko o Paulince (Lena Jastrzębska). W 2339 odcinku "Barw szczęścia" Stefan nie wytrzyma natłoku problemów. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2339: Dominika załatwi Anetę! Nie pozwoli, żeby odbiła jej Stawickiego

W 2339 odcinku "Barw szczęścia" Górka zwierzy się Łukaszowi.

- Ty jeszcze tego nie wiesz Łukasz, ale jeżeli ich naprawdę kochasz, to musisz zmobilizować wszystkie siły jakie w sobie masz, by ich odzyskać. Inaczej pewnego dnia obudzisz się i będziesz kompletnie sam. Zrozumiesz, że twoja rodzina już dawno się rozpadła. 

W 2339 odcinku "Barw szczęścia" Stefan rozpłacze się z bezsilności i żalu. Zrozumie, że został ze wszystkim sam. Czy uda mu się odbić od dna? Dowiemy się już wkrótce. 

Najnowsze