Barwy szczęścia, odcinek 2286: Iza zostawi Łukaszowi ich córkę Paulinkę. Znajdzie sobie nowego kochanka

2020-09-16 15:42 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2286: Iza zostawi Łukaszowi ich córkę Paulinkę. Znajdzie sobie nowego kochanka
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2286: Iza zostawi Łukaszowi ich córkę Paulinkę. Znajdzie sobie nowego kochanka

W 2286 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) usłyszy od Izy (Agnieszka Warchulska) słowa, których nigdy się nie spodziewał. Do niedawna matka Paulinki (Lena Jastrzębska) nawet nie chciała słyszeć, żeby powiedzieć córce prawdę o Łukaszu. Zmieniła jednak zdanie, a w 2286 odcinku "Barw szczęścia" zaskoczy Sadowskiego jeszcze bardziej. Poprosi go, żeby zajął się Paulinką, bo ona musi zostawić ją na jakiś czas... Dla Łukasza to będzie szok!

"Barwy szczęścia" odcinek 2286 - środa, 16.09.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Zaskakująca prośba Izy z serialu "Barwy szczęścia" będzie wiązała się z czymś więcej niż tylko planami malarki, żeby odpocząć od roli matki i skupić się na sobie. Ale tego początkowo Sadowski się nie domyśli, bo Iza będzie się dobrze maskowała i nie da po sobie poznać, że coś z nią jest nie tak.

W 2286 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz znów spotka się z Izą oraz Paulinką, a malarka poprosi, by wziął do siebie córkę na kilka kolejnych dni, bo sama postanowi zrobić sobie „wolne” i wyjechać z nowym kochankiem. Zachowanie Izy będzie jednak dość dziwne. - Głupio mi cię o to prosić, ale w sumie jesteś najbardziej odpowiednią osobą...

- Odpowiednią do czego? - Łukasz nie zrozumie od razu o co chodzi. Przecież dopiero co powiedzieli Paulince, że jest jej ojcem. Jednak Iza w 2286 odcinku "Barw szczęścia" zrobi duży krok do przodu w ich wzajemnych relacjach.  - Ja i Adam chcieliśmy wyjechać na kilka dni, tylko we dwoje. Czy mógłbyś się w tym czasie zająć Pauliną?

- Ale czy to nie jest za wcześnie? Paulinka dopiero oswaja się z myślą, że jestem jej ojcem...

- Z tą myślą jest już mocno oswojona. Więcej, jest nią mocno zafascynowana!

- A ten Adam? Znacie się chyba niedługo?

- Tak... Mam silne przeczucie, że to coś poważnego... - zapewni podekscytowana Iza w 2286 odcinku "Barw szczęścia", a Łukaszowi nie pozostanie nic innego, jak tylko życzyć szczęścia.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2286: Bruno pozwoli Bożenie odejść, bo nie mają dziecka. Nawet rodzice ich nie pogodzą!

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rodzina Małgorzaty i Jerzego się powiększy! Nie poradzi sobie w nowej roli

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jedyne co w 2286 odcinku "Barw szczęścia" zaniepokoi Łukasza to fakt, że Paulinka wyjawi, że nie lubi nowego przyjaciela Izy. - Mamusia ma prawo być szczęśliwa... - uspokoi córkę Sadowski, sam jednak nie bardzo wiedząc jak zareagować na taką rewelację. - Tak jak ty z ciocią Kasią? - Tak jak ja...

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2287: Iza znów będzie miała raka! Łukasz zostanie sam z Paulinką

Zaraz po tym spotkaniu w 2286 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz nawet nie będzie podejrzewał, że Iza chce zostawić Paulinkę z innego powodu. Jej zachowanie zrobi się jednak coraz bardziej niepokojące...

Barwy szczęścia odc. 2286. Paulinka (Lena Jastrzębska), Łukasz (Michał Rolnicki)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2286. Paulinka (Lena Jastrzębska), Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 2286. Paulinka (Lena Jastrzębska), Łukasz (Michał Rolnicki)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2286. Paulinka (Lena Jastrzębska), Łukasz (Michał Rolnicki)
Najnowsze