Barwy szczęścia, odcinek 2231: Nadzieja dla Huberta! Agata dzięki Miriam znajdzie w Izraelu wybitnego neurologa - ZWIASTUN

2020-04-04 7:06 Ag
 Barwy szczęścia, odcinek 2231: Nadzieja dla Huberta! Agata dzięki Miriam znajdzie w Izraelu wybitnego neurologa - ZWIASTUN
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2231: Nadzieja dla Huberta! Agata dzięki Miriam znajdzie w Izraelu wybitnego neurologa - ZWIASTUN

Hubert (Marek Molak) z serialu "Barwy szczęścia" będzie się leczył za granicą?! Taka szansa stanie przed nim kiedy w 2231 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) usłyszy od Miriam (Sandra Herbich), że przypadek Huberta może skonsultować w Izraelu wybitny neurolog, profesor Schwartz. Niestety lekarze w Polsce nie będą w stanie nic więcej zrobić dla Huberta, który po wybudzeniu ze śpiączki nie rozpoznaje nikogo i nie reaguje na bodźcie. Dlatego w 2231 odcinku "Barw szczęścia" Agata i Klara (Olga Jankowska) uznają, że tylko w Izraelu Hubert może wyzdrowieć. Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2231 - poniedziałek, 6.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Rodzina Pyrków z "Barw szczęścia" dostanie szansę od losu, żeby pomóc Hubertowi wrócić do zdrowia. Choć jego stan nie poprawi się, a lekarze ze szpitala gdzie od kilku tygodni leży Pyrka będą bezradni, to w 2231 odcinku "Barw szczęścia" nową nadzieje wleje w ich serca Miriam, pilotka z Izraela, ukochana Pawła Piaseckiego, byłego Agaty.

Złoży bowiem Pyrce i Patrykowi (Konrad Skolimowski), by polecieli z nią do Izraela. Mogliby skonsultować z tamtejszymi lekarzami przypadek Huberta, a przy okazji dodaliby otuchy Pawłowi, który niedługo ma stanąć na nogach. W 2231 odcinku "Barw szczęścia" Klara dojdzie do wniosku, że trzeba skorzystać z tej szansy, skoro nie widać żadnej poprawy u jej męża.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2239: Kajtek adoptuje swoją siostrę Maję? Będzie szantażował alkoholiczkę Sabinę

Na prośbę Klary ordynator zgodzi się na konsultację stanu Huberta z lekarzami z Izraela. - Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy. Nie dało się zrobić nic więcej... Pyrka przekaże dokumentację medyczną męża Agacie i Patrykowi, którzy postanowią jechać z Miriam.

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Agata i Patryk wyjadą do Izraela, żeby ratować Huberta

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W 2233 odcinku "Barw szczęścia" Agata – wspierana przez Miriam – pojedzie do Jerozolimy, by skonsultować przypadek Huberta ze światowej sławy specjalistą: doktorem Jackiem Ludwiczakiem (w tej roli Roch Siemianowski). Odwiedzi też przy okazji Pawła i będzie świadkiem wzruszających chwil – gdy Piasecki po operacji wstanie w końcu z wózka i gdy oświadczy się Miriam.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2236: Patryk oświadczy się Agacie na oczach jej byłego kochanka

Później Patryk namówi za to ukochaną, by zwiedzili całe miasto… - Tak bym chciała, żeby Hubert to zobaczył... Żeby tu wszedł o własnych siłach. Żeby oboje z Pawłem mogli tu wejść… Cała trójka pojedzie też pod Ścianę Płaczu. Zostawiają kartkę od Marysi (Antonina Niewiarowska) z prośbą o zdrowie dla taty.

Czy podróż do Izraela Agaty i Patryka w "Barwach szczęścia" zakończy się szczęśliwie dla całej rodziny i Hubery odzyska szansę na pełny powrót do zdrowia?

Barwy szczęścia, odc. 2233. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2233. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia, odc. 2233. Hubert (Marek Molak)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2233. Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia, odciek 2231. Miriam (Sandra Herbich), Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odciek 2231. Miriam (Sandra Herbich), Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Barwy szczęścia, odciek 2233. Miriam (Sandra Herbich), Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odciek 2233. Miriam (Sandra Herbich), Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Barwy szczęścia, odciek 2234. Miriam (Sandra Herbich), Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odciek 2234. Miriam (Sandra Herbich), Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Najnowsze