Barwy szczęścia, odcinek 2225: Bożena odwróci się od Kasi! Przebiegła Karolina skłóci przyjaciółki

2020-03-26 14:24 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2225: Bożena odwróci się od Kasi! Przebiegła Karolina skłóci przyjaciółki
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2225: Bożena odwróci się od Kasi! Przebiegła Karolina skłóci przyjaciółki

W 2225 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przyjaźń Bożeny (Marieta Żukowska) i Kasi (Katarzyna Glinka) stanie pod znakiem zapytania! Wszystko popsuje recepcjonistka z hotelu Stańskich, która zacznie spiskować przeciwko Kasi i domagać się jej posady menadżerki. Nie dość, że Karolina doniesie szefowej na Górkę, to jeszcze nastawi przeciwko niej klientów hotelu. Zaskoczona jej zachowaniem Kasia w 2225 odcinku "Barw szczęścia" zapyta Bożenę wprost czy chce ją wyrzucić z pracy. Jaką odpowiedź przyjaciółki usłyszy?

"Barwy szczęścia" odcinek 2225 - piątek, 27.03.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Przyjaciółki z "Barw szczęścia" wkroczą na wojenną ścieżkę? Bożenę i Kasię od dawna łączy szczególnie bliska więź, która już nie raz była wystawiana na ciężkie próby. Tak jak wtedy kiedy do ich życia wkroczyła Iza Małek (Agnieszka Warchulska), matka 6-letniej Paulinki (Lena Jastrzębska), biologicznej córki Łukasza (Michał Rolnicki). Kasia nie mogła znieść spotkań Bożeny z kobietą, którą uważała za swoją rywalkę.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2225: Wypadek Łukasza! Kasia znajdzie go martwego? Syn Ksawery doprowadzi do tragedii

W 2225 odcinku "Barw szczęścia" też czekają ją trudne chwile kiedy odkryje poza tym, że jej posada w hotelu jest zagrożona, bo Karolina przejęła po cichu jej obowiązki i poprosiła Bożenę o awans. Recepcjonistka będzie bardzo przebiegła - pokaże bowiem Stańskiej, że świetnie sobie radzi jako menadżerka, a Kasia nie nadaje się na to stanowisko. Wytknie jej nawet wiele błędów w papierach hotelu.

- Nie chcę narzekać, ani obgadywać Kaśki, ale ja nawet kiedy sama ogarniałam cały hotel takich błędów nie robiłam - zapewni Karolina, a jej słowa wzbudzą niepokój z Bożenie. Obieca recepcjonistce premię i podwyżkę, ale to jej nie wystarczy. - Dobrze, porozmawiam z Brunem o podwyżce dla ciebie...
- A możesz zapytać go o coś jeszcze, o awans...

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsuperserialepl%2Fvideos%2F255953938747728%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Zaraz potem w 2225 odcinku "Barw szczęścia" Karolina podważy decyzję Kasi, która nie zgodzi się na przedłużenie pobytu jednego z gości na specjalnych, promocyjnych zasadach. Recepcjonistka zwróci Bożenie uwagę, że dzięki temu hotel może tylko skorzystać, a ona wszystko załatwi. Tym samym wyręczając Kasię!

Sprawdź też:Barwy szczęścia, odcinek 2229: Wyznanie Marka. Przyzna się synowi, że ma dziecko z Iwoną

- Kasiu, spokojnie daj jej szansę. Bardzo ciężko pracowała. Starała się, wykonywała 200 procent normy. Poprosiła nawet o awans... - wyjaśni Bożena, która zauważy złość Kasi na zachowanie Karoliny. - A jak ona dostanie awans, to co wtedy ze mną?
- Będziesz robiła co innego...

Barwy szczęścia, odc. 2225. Kasia (Katarzyna Glinka), Bożena (Marieta Żukowska), Karolina (Marta Dąbrowska)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2225. Kasia (Katarzyna Glinka), Bożena (Marieta Żukowska), Karolina (Marta Dąbrowska)
Barwy szczęścia, odc. 2225. Kasia (Katarzyna Glinka), Bożena (Marieta Żukowska)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2225. Kasia (Katarzyna Glinka), Bożena (Marieta Żukowska)
Najnowsze