Barwy szczęścia, odcinek 2202: Kasia popchnie przyjaciółkę do samobójstwa. Desperacki krok Marleny

2020-02-25 12:57 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2202: Kasia popchnie przyjaciółkę do samobójstwa.Desperacki krok Marleny
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2202: Kasia popchnie przyjaciółkę do samobójstwa.Desperacki krok Marleny

W 2202 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) odbierze w fundacji telefon zupełnie nieświadoma tego, że w jej rękach znajdzie się życie dawno niewidzianej przyjaciółki. Zadzwoni do niej zrozpaczona Marlena (Magdalena Grąziowska), którą będzie szukała pomocy po tym jak oszukał ją ukochany. Niestety w 2202 odcinku "Barw szczęścia" Kasia nie rozpozna Marleny. Zamiast ją wesprzeć wyjaśnić, że fundacja nie zajmuje się zdradą. Po tych słowach Marlena będzie chciała popełnić samobójstwo.

"Barwy szczęścia"odcinek 2202 - wtorek, 25.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2202 odcinku "Barw szczęścia" los znów zetknie ze sobą Kasię i Marlenę, które kilka lat temu były bliskimi przyjaciółkami. Po ślubie z Czarkiem Nowackim (Michał Kitliński) Marlena zerwała jednak kontakt nie tylko z Kasią, ale także ze znajomymi z osiedla "Pod Sosnami".

Przypadek sprawi, że w 2202 odcinku "Barw szczęścia" Kasia zauważy Marlenę na osiedlu. Zawoła ją, ale przyjaciółka nie zareaguje. Dość szybko okaże się, że Marlena wpakowała się w poważne kłopoty, a jej życie zamieniło się w koszmar.

Zrozpaczona zadzwoni do fundacji „Powiedz nie” i wybuchnie płaczem. W 2202 odcinku "Barw szczęścia" nie przedstawi się jednak Kasi, żeby przyjaciółka jej nie rozpoznała. - On zmarnował mi życie. Oszukał mnie! Oszukiwał mnie cały czas, a ja mu wszystko poświeciłam, wszystko mu oddałam!
- Rozumiem, a czy stosował wobec pani przemoc?
- Nie, był cudowny. Tylko cały czas oszukiwał!

Kasia w 2202 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie w stanie pomóc Marlenie. - Bardzo mi przykro, że pani przeszła przez coś takiego, ale nasza fundacja, my nie zajmujemy się tematem zdrady. Ale mogę pani polecić świetnego psychologa... Jeśli jest pani z Warszawy....
Dopiero kiedy rozmówczyni się rozłączy Kasia zorientuje się z kim rozmawiała. - Cholera, przecież to była Marlena!

Patrz też: Powrót Marleny do Barw szczęścia. Przyjaciółka Kasi będzie chciała się zabić przez kochanka!

Choć w 2202 odcinku "Barw szczęścia" Kasia będzie próbowała oddzwonić do Marleny, ta nie odbierze od niej telefonu. Rozmowa tak jednak wytrąci Górkę z równowagi, że postanowi odszukać przyjaciółkę. Nie będzie podejrzewała, że Marlena chce się zabić po zdradzie ukochanego.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2205: Malwina odkryje, że ciąża Wandy to oszustwo! Żona Adama się przyzna?

Czy Marlena z "Barw szczęścia" padła ofiarą własnego męża Czarka? Okaże się, że mężczyzną, który ją zranił jest Robert (w tej roli Artur Owczarek) – kolega Marleny z pracy, który po ognistym romansie nie tylko złamał jej serce, ale też odebrał restaurację i dorobek życia.

Barwy szczęścia. Marlena (Magdalena Grąziowska), Robert (Artur Owczarek)
Autor: Artrama Barwy szczęścia. Marlena (Magdalena Grąziowska), Robert (Artur Owczarek)
Najnowsze