Barwy szczęścia, odcinek 2199: Madzia i Kacper na tropie afery z toksycznymi ciuchami - ZWIASTUN

2020-02-19 14:58 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2199: Madzia i Kacper na tropie afery z toksycznymi ciuchami - ZWIASTUN
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2199: Madzia i Kacper na tropie afery z toksycznymi ciuchami - ZWIASTUN

W 2199 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Madzia (Natalia Sierzputowska) i Kacper (Jakub Szlachetka) padną ofiarami producenta ubrań, które będą jak chemiczna bomba na skórze! Po wygranej w reality show "Ex - Ex" para nastolatków zgodzi się zareklamować ciuchy. I szybko tego pożałuje, bo w 2199 odcinku "Barw szczęścia" wystąpi u nich ostra reakcja alergiczna. Tym samym odkryją, że markowe ubrania mają toksyczny skład, który może być zabójczy. Postanowią nagłośnić sprawę w internecie!

"Barwy szczęścia" odcinek 2199 - czwartek, 20.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2199 odcinku "Barw szczęścia" Madzia i Kacper skuszą się na reklamowanie modnych ubrań, które dostaną od jednego ze sponsorów. Jako nastoletnie gwiazdy show "Ex - Ex" wciąż cieszą się sporą popularnością, więc mogą zarabiać na sławie.

To dziewczyna Kacpra namówi go na sesję zdjęciową w nowej stylizacji podczas przejażdżki rowerowej nad Wisłą. Będą chcieli wrzucić najbardziej gorące fotki na swoje profile w social mediach! Nagle w 2199 odcinku "Barw szczęścia" Jabłoński zauważy u siebie niepokojące objawy. Całe ciało zacznie go swędzieć jak po ugryzieniu komarów czy meszek.

Kiedy Kacper zdejmie koszulkę Madzia w 2199 odcinku "Barw szczęścia" z przerażeniem zauważy na jego ciele wysypkę. Podobne czerwone krosty wyskoczą także na jej dekolcie! Przestraszeni wrócą do domu i natychmiast rzucą podejrzane ubrania.

Nie przegap: Barwy szczęścia. Zmiana emisji serialu po latach! Szokująca decyzja TVP

Objawy ustąpią, a dla Madzi i Kacpra w 2199 odcinku "Barw szczęścia" stanie się jasne, że producent ciuchów naraził ich na niebezpieczeństwo! - Te ubrania są produkowane w krajach "Trzeciego Świata"...  - wyjaśni Kacper.
- Tak, ale wszystkie topowe marki tak robią - zauważy Madzia.

- Na szczęście nie wszystkie. Firmy przenoszą swoje fabryki do krajów "Trzeciego Świata", żeby omijać normy unijne. I to już nie chodzi o wykorzystywanie taniej siły roboczej, czy pracę dzieci, co oczywiście jest straszne. Chodzi o wykorzystywanie toksycznych substancji, które w Europie są zakazane.

W 2199 odcinku "Barw szczęścia" zakochani postanowią zerwać umowę ze sponsorem, bo w kontrakcie nie było ani słowa o tym, że ubrania będą szkodliwe dla zdrowia. - Odeślemy te chemiczne bomby i zerwiemy umowę! Sorry, ale nie będę reklamować rzeczy, które powodują raka, nerwicę, bezpłodność i Bóg wie co jeszcze!

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2218: Regina przedawkuje leki. Tragiczny finał konkursu fortepianowego

Za namową Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) w 2199 odcinku "Barw szczęścia" młodzi postanowią zrobić trochę szumu wokół tej oburzającej sprawy. - Możecie też oskarżyć ich o narażenie zdrowia i życia...
- W sumie to jest dobry pomysł. Jesteśmy rozpoznawalni, więc moglibyśmy trochę nagłośnić sprawę toksycznych ubrań i zrobić coś dobrego!

Tak też zrobią, nieświadomi tego z kim zadzierają! Wkrótce potem w 2200 odcinku "Barwa szczęścia" Madzia i Kacper założą blog i opiszą w nim, jakie są wady odzieży z sieciówek. Za jego pośrednictwem sprzedadzą też ubrania, których już nie potrzebują.

Kacper odbierze też telefon od prawnika firmy, z którą dawniej współpracował. Adwokat zagrozi złożeniem pozwu o zniesławienie.

Barwy szczęścia, odcinek 2199. Madzia (Natalia Sierzputowska), Kacper (Jakub Szlachetka)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2199. Madzia (Natalia Sierzputowska), Kacper (Jakub Szlachetka)
Barwy szczęścia, odcinek 2199. Madzia (Natalia Sierzputowska), Kacper (Jakub Szlachetka), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2199. Madzia (Natalia Sierzputowska), Kacper (Jakub Szlachetka), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)
Najnowsze