Barwy szczęścia, odcinek 2197: Bruno załatwi Bożenę. Żona zepsuje mu wszystkie plany - ZWIASTUN

2020-02-17 20:40 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2197: Bruno załatwi Bożenę. Żona zepsuje mu wszystkie plany
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odcinek 2197: Bruno załatwi Bożenę. Żona zepsuje mu wszystkie plany

W 2197 odcinku Bożena (Marieta Żukowska) w serialu "Barwy szczęścia" zepsuje mężowi wszystkie plany na przyszłość. Bruno (Lesław Żurek) przyszykuje dla niej wyjątkową niespodziankę, nie mając pojęcia, że w ten sposób skaże żonę na wielkie cierpienie. Stańscy w serialu "Barwy szczęścia" znowu się od siebie oddalą! Sprawdź, co zrobi Bożena w 2197 odcinku.

"Barwy szczęścia" odcinek 2197 -wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2197 odcinku Bruno zaskoczy Bożenę. Bohater "Barw szczęścia" spełnił swoje marzenie i wyrobił patent żeglarski, o czym dumny z siebie poinformuje rodzinę podczas obiadu.

- Spełniłaś moje marzenia… - dziękował pięknej Helenie (Emilia Ziemnicka), z którą umawiał się na schadzki. Wkrótce Bożena w serialu "Barwy szczęścia" zrobi się o nią bardzo zazdrosna. 
- Widzisz? Wystarczyło trochę odwagi, fantazji – i życie nabrało nowych barw, prawda?
- Wszystko dzięki tobie! Było cudownie…

Przeczytaj też >>> Barwy szczęścia, odcinek 2198: Bruno przyzna się Bożenie co go łączy z Heleną! Sypia z nią? - ZWIASTUN

W 2197 odcinku "Barw szczęścia" Bruno załatwi Bożenę. Powie jej, że zabiera ją na dwutygodniowy rejs jachtem. Dowie się jednak, że żona ma chorobę morską, a poza tym nie może zostawić hotelu.

- Aż dwa tygodnie?! Jak ty w ogóle wyobrażasz sobie zostawić Kasię samą?
- Ale właśnie po to zatrudniliśmy Kasię, żebyśmy mogli pojechać gdzieś na urlop.
- Nie możemy ich tak obciążać całym hotelem!
- Myślałem, że się ucieszysz.
- Ciszę się kochanie, bardzo się cieszę z twojego sukcesu. Tylko zawsze jak wchodzę na pokład łodzi to dostaje strasznych zawrotów głowy. Nie możesz kazać mi tego znosić przez dwa tygodnie! - odpowie mu Bożena w serialu "Barwy szczęścia". Żona zniszczy plany Bruna. 

- Szkoda, że nie będę mógł cię zabrać. (...) Będę musiał to wszystko odwołać - stwierdzi smutny Stański. Na domiar złego w 2197 odcinku zobaczy w sieci artykuł z ukochaną w roli głównej. Cały internet będzie aż huczał o jej rzekomym romansie ze Stawickim (Piotr Borowski)!

Najnowsze