Barwy szczęścia, odcinek 2185: Klemens zwariuje i kompletnie pijany zaatakuje Dominikę!

2020-01-26 11:00 sz
Barwy szczęścia, odc. 2185. Klemens (Sebastian Perdek), Dominika (Karolina Chapko)
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odc. 2185. Klemens (Sebastian Perdek), Dominika (Karolina Chapko)

Klemens (Sebastian Perdek) z serialu "Barwy szczęścia" w 2185 odcinku postrada zmysły. Odwiedzi Dominikę (Karolina Chapko) w pracy i urządzi jej karczemną awanturę! W 2185 odcinku dojdzie nawet do rękoczynów, gdy prawnik zacznie szarpać koleżankę. Bohater z "Barw szczęścia" nie oszczędzi jej też ostrych słów i publicznie wypomni, że sprzątała dla niego nago. Dlaczego Klemens to zrobi? Co na to Dominika? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2185 - piątek, 31.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2185 odcinku Klemens upije się i zaatakuje Dominikę! W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" prawnik zrobi się chorobliwie zazdrosny o Damiana (Michał Lesień) i wyrzuci kochankę z domu. Dziewczyna zostanie bez dachu nad głową, ale przyjaciółka przygarnie ją do siebie. W 2185 odcinku Klemens zjawi się w drugim "Feel Good" kompletnie pijany z bukietem róż w ręku. Gdy okaże się, że po ostatniej kłótni - w której wytknął jej przeszłość - Dominika jednak nie chce do niego wrócić, wpadnie w szał! Na oczach Renaty (Anna Mrozowska) zacznie obrażać byłą dziewczynę.

SPRAWDŹ >>> Natalia z córką wyjedzie do Niemiec! Odejdzie z serialu na zawsze?

- Każesz mnie za to, że powiedziałem prawdę? Chciałem, żebyś zerwała z przeszłością, zaczęła normalne, porządne życie!
- Którym ty będziesz zarządzał? -  Dominika w 2185 odcinku "Barw szczęścia" zda sobie sprawę, że Klemens chce mieć nad nią pełną kontrolę.
- No jasne, bo ty nie umiesz się ogarnąć! Ciągnie wilka do lasu, co?
- Co to niby ma znaczyć?!
- To, że nie umiesz się odkleić od tego prostaka! - Klemens wróci do tematu Damiana. - Co, może tę robotę też ci załatwił? Słabo tutaj płacą? Gorzej, niż za sprzątanie topless?!
- Dosyć tego, nie będziesz mnie obrażał!
- Gdy nie miałaś dokąd pójść i potrzebowałaś kasy, to inaczej się zachowywałaś! - oszalały Klemens w "Barwach szczęścia" rzuci się na Dominikę. Zacznie szarpać ją za rękę i nie przestanie, dopóki Damian go nie odciągnie. Wszystko wskazuje na to, że Natalia (Maria Dębska) podjęła dobrą decyzję odcinając się od przyjaciela! Klemens w 2185 odcinku pokaże swoją prawdziwą twarz. To zdecydowanie koniec jego znajomości z Dominiką. Zobacz zdjęcia z odcinka w naszej galerii.

Najnowsze