Barwy szczęścia, odcinek 2185: Józek aresztowany! Oszustka Greta wrobi go w gwałt

2020-01-25 14:35 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2185: Józek aresztowany! Oszustka Diana wrobi go w gwałt
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2185: Józek aresztowany! Oszustka Diana wrobi go w gwałt

W 2185 odcinku Józek (Patryk Pniewski) z serialu "Barwy szczęścia" zostanie aresztowany za gwałt! Policja wtargnie do jego mieszkania po tym, jak oszustka Greta (Katarzyna Sowińska) wrobi go w przestępstwo. Józek w "Barwach szczęścia" da się zaprosić do jej domu i gorzko tego pożałuje. Czego Greta będzie chciała od Sałatki? Dlaczego to zrobi? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2185 - piątek, 31.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Józek w 2185 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zostanie oskarżony o gwałt! W nadchodzących odcinkach Diana, która wiele tygodni wcześniej uprowadziła ciężarną Julitę (Katarzyna Sawczuk) i chciała sprzedać ją do burdelu w Niemczech, zaprosi na widzenie swoją siostrę, Gretę. Bohaterka "Barw szczęścia" rozkaże jej wrobić Józka w gwałt, żeby zemścić się na Julicie!

- Kołecki cię wciągnął w to bagno, a ty chcesz się mścić na Julicie?
- Kołek siedzi. Cyprian też. Mają za swoje. A ona jest szczęśliwa... To trochę nie fair. (...) Ty odbierzesz jej to całe szczęście… - powie siostrze.

Greta w serialu "Barwy szczęścia idealnie odegra swoją rolę. Niby przypadkiem wpadnie na Sałatkę na parkingu i podstępem zaprosi go do siebie, wmawiając, że jej syn i jego koledzy będą zachwyceni.
- Czy ty to... naprawdę ty?... Józek Sałatka?! Tak bardzo chciałam cię poznać... Na żywo wyglądasz dużo lepiej niż w telewizji!
Dobroduszny Józek wpadnie w jej zasadzkę!

Barwy szczęścia, odc. 2184. Józek (Patryk Pniewski), Greta (Katarzyna Sowińska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2184. Józek (Patryk Pniewski), Greta (Katarzyna Sowińska)

Podczas spotkania w serialu "Barwy szczęścia" Józek zostanie odurzony. Nazajutrz zostanie obudzony telefonem od Darka (Andrzej Niemyt), we własnym łóżku. Będzie w bardzo złym stanie. Niedługo po zakończeniu rozmowy Sałatka w 2185 odcinku usłyszy pukanie do drzwi. To będzie policja!

- Dostaliśmy zlecenie doprowadzenia pana na przesłuchanie w związku z zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa - powie funkcjonariuszka. 
- Że co? Jakiego przestępstwa?
- Pani Greta Domecka oskarża pana o podanie środków odurzających i gwałt - usłyszy Józek! Policjanci w 2185 odcinku "Barw szczęścia" pokażą mu nakaz przeszukania mieszkania i zaczną przegrzebywać wszystkie rzeczy. W kieszeni piłkarza znajdą fiolkę z tabletkami odurzającymi, a w łazience zakrwawioną bluzę... Sałatka w "Barwach szczęścia" zostanie zaciągnięty za przesłuchanie, a w tym czasie Greta udając ofiarę opowie wszystko dziennikarzowi "Szoku"! Informacja o oskarżeniu piłkarza o gwałt z prędkością błyskawicy dotrze do wszystkich, włączając w to Julitę. Co wydarzy się dalej? Przekonamy się już wkrótce, oglądając nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia".

Najnowsze