Barwy szczęścia, odcinek 2180: Rozpaczliwa akcja ratunkowa. Adrian uratuje Zuzię, ale Filip zostanie w jaskini!

2020-01-24 19:09 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2180: Rozpaczliwa akcja ratunkowa. Adrian uratuje Zuzię, ale Filip zostanie w jaskini!
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2180: Rozpaczliwa akcja ratunkowa. Adrian uratuje Zuzię, ale Filip zostanie w jaskini!

W 2180 odcinku Zuzia (Anna Adamus) z serialu "Barwy szczęścia" zdoła opuścić śmiertelną pułapkę, jednak Filip (Kuba Dyniewicz) zostanie w jaskini! Adrian (Emil Lipski) i Dawid (Jan Wieteska) w "Barwach szczęścia" ruszą znajomym na pomoc, jednak nie przemyślą dobrze akcji ratunkowej. Czy Filip w 2180 odcinku zginie? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2180 - piątek, 24.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2180 odcinku "Barw szczęścia" Adrian zacznie poważnie martwić się o Zuzię i Filipa. W poprzednim odcinku zakochani poszli sami na wycieczkę po górach, zostawiając kolegów w pobliskim mieście. Podczas romantycznej przechadzki Lisicki zabrał Zuzię do jaskini, w której dzień wcześniej był razem z instruktorem z obozu. W serialu "Barwy szczęścia" nastolatek był tak pewien swoich umiejętności, że zaryzykował życie dziewczyny i spuścili się wgłąb jaskini. Niestety lina nie wytrzymała ich ciężaru i spadli w dół, bez możliwości wyjścia. Osypujące się kamienie odcięły im dopływ tlenu. W 2180 odcinku bohaterowie z każdą minutą będą coraz bliżej śmierci!

Barwy szczęścia, odc. 2180. Zuzia (Anna Adamus)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2180. Zuzia (Anna Adamus)

W tym czasie w 2180 odcinku Adrian zacznie poważnie martwić się o znajomych. Tylko dzięki jego upartości Dawid w "Barwach szczęścia" oderwie się od telefonu. Niestety nie będą mieć nawet jak zadzwonić po pomoc, ponieważ brunet wyładuje całą baterię grając przez cały czas oczekiwania na powrót Zuzi i Filipa.

Adrian uda się w góry i zacznie nawoływać. Nagle usłyszy odzew z jednej z jaskiń. Wpadnie w panikę! Zuzia w serialu "Barwy szczęścia" poinformuje go, że kończy im się powietrze. Chłopak biegiem wróci do auta po linę, by wydostać przyjaciół. Ryzykując własne życie ruszy w dół. Całe szczęście uda mu się wyciągnąć Zuzię, jednak z wielkim trudem. Zejście po Filipa w 2180 odcinku mogłoby oznaczać aż dwie śmierci... Czy Adrian w "Barwach szczęścia" zaryzykuje i uratuje też Lisieckiego? A może chłopak Zuzi zginie przez własną głupotę? To nie pierwszy raz, gdy Filip wpędza dziewczynę w śmiertelnie niebezpieczne tarapaty! Zobacz naszą galerię i zobacz, co wydarzy się w 2180 odcinku.

Najnowsze