Barwy szczęścia, odcinek 2180: Łukasz zamieszany w handel nielegalnymi lekami. Życie Izy znowu zagrożone

2020-01-19 8:39 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2180: Łukasz zamieszany w handel nielegalnymi lekami. Życie Izy znowu zagrożone
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odcinek 2180: Łukasz zamieszany w handel nielegalnymi lekami. Życie Izy znowu zagrożone

W 2180 odcinku Łukasz (Michał Rolnicki) z serialu "Barwy szczęścia" odkryje, że jest w posiadaniu nielegalnych leków! Dzięki znajomemu laborantowi Sadowski odkryje, że Abaj (Kajetan Wolniewicz) faszerował swoich pacjentów śmiertelnie niebezpiecznymi substancjami. Iza (Agnieszka Warchulska) w serialu "Barwy szczęścia" dowie się, że "ziółka" znachora to bomba z opóźnionym zapłonem! Czy Łukasz wsadzi oszusta za kraty? Sprawdź, co wydarzy się w 2180 odcinku.

"Barwy szczęścia" odcinek 2180 - piątek, 24.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Łukasz w 2180 odcinku "Barw szczęścia" odkryje, że znalazł się w posiadaniu śmiertelnie niebezpiecznych, nielegalnych leków! Dziennikarz prowadzi śledztwo w sprawie Abaja, który doprowadził do śmierci co najmniej jednego człowieka i w ten sam sposób prawie zabił Izę. Sadowski w 2180 odcinku zaniesie "ziółka" od oszusta swojemu koledze pracującemu w laboratorium. Mężczyzna nie będzie miał dla niego dobrych wieści.

Barwy szczęścia, odc. 2180. Iza (Agnieszka Warchulska)
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odc. 2180. Iza (Agnieszka Warchulska)

- Tu jest cała tablica Mendelejewa. Mam nadzieję, że tego nie brałeś - usłyszy Łukasz w 2180 odcinku "Barw szczęścia". Będzie przerażony, kiedy weźmie do ręki wyniki badań i usłyszy, co ma mu do powiedzenia kolega.
- Tramadol, Butorfanol... Nic mi to nie mówi.
- To są syntetyczne leki opioidowe. Sprzedawanie tego na czarnym rynku jest nielegalne. (...) - stwierdzi, po czym doda, że długotrwałe stosowanie prowadzi do uzależnienia, a w końcu - do śmierci! Sadowski w serialu "Barwy szczęścia" zadzwoni do Izy, która stosowała te "leki" przez długi czas.

- Tylko ten laborant, z którym rozmawiałem powiedział, że to może być bomba z opóźnionym zapłonem - powie jej.
- Chcesz mi powiedzieć, że wyleczyłam się z nowotworu, ale może teraz zachoruję na coś innego?!

Całe szczęścia w serialu "Barwy szczęścia" Iza dzięki temu nareszcie zgodzi się wystąpić przed kamerą, by zdemaskować oszusta. Łukasz będzie szczęśliwy, że to już koniec... Do czasu. W 2180 odcinku dowie się, że Abaj zaczął zwijać interes!

Najnowsze