Barwy szczęścia, odcinek 2178: Ciąża zniszczy związek Malwiny i Adama!

2020-01-18 7:46 jkk
Barwy szczęścia odc. 2178. Adam (Marcin Kwaśny), Malwina (Joanna Gleń)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2178. Adam (Marcin Kwaśny), Malwina (Joanna Gleń)

W 2178 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Malwina (Joanna Gleń) ostatecznie rzuci Adama (Marcin Kwaśny)! Co wpłynie na tak odważną decyzję? Dużo się dzieje ostatnio w jej życiu - Kacper (Jakub Szlachetka) w reality show nie zostawił na jej kochanku suchej nitki... Jednak czy to słowa syna aż tak ruszą emocjonalną Malwinę? Czy dotrze do niej inna porażająca wiadomość? Przekonamy się już w 2178 odcinku serialu "Barwy szczęścia.

"Barwy szczęścia" odcinek 2178 - środa, 22.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2178 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Malwina zerwie z Adamem! Co takiego skłoni ją do ostatecznego rozwiązania? Cóż, w odcinku 2177 "Barw szczęścia" Malwina dowie się, że żona jej kochanka, Wanda (Agnieszka Przepiórska) jest... w ciąży! 

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2177: Bruno za plecami Bożeny znajdzie sobie inną. Pozna ją w internecie!

Malwina  w 2178 odcinku "Barwy szczęścia" znów będzie na skraju załamania, gdy odkryje, że Adama to niezły kombinator i niewierny był także wobec niej. Czyżby Kacper miał rację, że kochanek nie szanuje jego mamy i bawi się nią?

Jabłońska naprawdę się wścieknie i w 2178 odcinku serialu "Barwy szczęścia" postanowi z kochankiem bardzo poważnie porozmawiać. Zacznie od wymówek:

- Dlaczego nic nie powiedziałeś?! - Malwina nie będzie owijać w bawełnę.  -  Nie umiałem… - zacznie się tłumaczyć Adam. 

Taka odpowiedź w w 2178 odcinku serialu "Barwy szczęścia" tylko rozwścieczy Malwinę jeszcze bardziej!

Czytaj również: Barwy szczęścia, odcinek 2162: Iwona powie Agacie kto jest ojcem dziecka! Marek się nie dowie?

- Umiałeś za to wracać do naszego mieszkania, spać ze mną w jednym łóżku i kłamać mi w żywe oczy, że nic już cię z Wandą nie łączy!

- To była pomyłka…- Adam nie znajdzie lepszych słów. 

- Pomyłką był nasz związek! Nie chcę cię nigdy widzieć na oczy!

Czy od tego momentu w 2178 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Malwina zacznie wychodzić na prostą? Może zajmie się dziećmi, sprawą sądową o opiekę nad Emilką (Antonina Buczek)?

Może wtedy Malwina spotka kogoś, kto będzie chciał i umiał zająć się tylko nią, ale i jej niełatwym charakterem i dojrzewającym synem... Przekonamy się od 2178 odcinka serialu "Barwy szczęścia". 

Najnowsze