Barwy szczęścia, odcinek 2153: Franek wścieknie się na Reginę! Zdradzi go ze swoim byłym?

2019-12-07 19:18 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2153: Franek wścieknie się na Reginę! Zdradzi go ze swoim byłym?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2153: Franek wścieknie się na Reginę! Zdradzi go ze swoim byłym?

W 2153 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek (Mateusz Banasiuk) urządzi wielką awanturę. Regina (Kamila Kamińska) nie uwolni się od byłego chłopaka. Remek (Piotr Sędkowski) w 2153 odcinku przeprowadzi się do mieszkania na tym samym osiedlu... Czy Regina zdradzi z nim Franka? Przekonaj się, co nowego w serialu "Barwy szczęścia".

Barwy szczęścia, odcinek 2153 - wtorek, 10.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" odkąd Remek ponownie zawitał do życia Reginy Franek nie może spać spokojnie. Widzi to, czego ukochana nie zauważa i udaje, że nie ma problemu - muzyk zrobi wszystko, żeby odzyskać jej miłość. Wkrótce okaże się, że dawni kochankowie będą spędzać ze sobą dużo czasu na licznych próbach do konkursu. Franek w 2153 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zrobi jej o to awanturę.

- Łączy nas tylko muzyka i nic więcej!(…) Remek nie jest dla ciebie zagrożeniem... Przysięgam. Poza tym ma tak zazdrosną żonę, że prawdopodobnie będzie siedziała razem z nami na próbach! - powie Czapla.

NIE PRZEGAP >>> Barwy szczęścia, odcinek 2153: Tadeusz pójdzie do więzienia! Podejmie desperacką decyzję, bo gwałciciel nie przeżyje

Barwy szczęścia. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska)

W 2153 odcinku Franek w serialu "Barwy szczęścia" zrobi się spokojniejszy, ale nie na długo. Para wpadnie na Remka i dowiedzą się, że z szaleństwa za Reginą kupił mieszkanie na ich osiedlu!

- Będziemy mieć do siebie kilka kroków... Ba! Zamiast ćwiczyć u Arlety czy w teatrze, będziemy mogli u mnie w nowych mieszkaniu! - powie. Po chwili doda też, że rozstał się z żoną.- Miałem dosyć jej scen zazdrości, pretensji, zarzutów... i się z nią rozstałem!

To będzie za dużo dla Franka. Bohater "Barw szczęścia" wprost powie Czapli, co o tym wszystkim myśli.

- Rozstał się z żoną, kupił mieszkanie u nas na osiedlu… i ty mi mówisz, że nie mam o co być zazdrosny?!(…) O rozstaniu z żoną mówił z taką radością, jakby chciał ci coś dać do zrozumienia!

Czy Regina zdradzi go z byłym? Czapla kocha Franka do szaleństwa i na pewno nie pozwoli na to, żeby duch przeszłości zniszczył ich miłość!