Barwy szczęścia, odcinek 2149: Iza wyjdzie ze szpitala. Będzie miała pretensje do Bożeny i Bruna

2019-12-01 21:07 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2149: Iza wyjdzie ze szpitala. Będzie miała pretensje do Bożeny i Bruna
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2149: Iza wyjdzie ze szpitala. Będzie miała pretensje do Bożeny i Bruna

Iza (Agnieszka Warchulska) w 2149 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wróci do domu. Po wyjściu ze szpitala będzie rozkoszować się czasem spędzanym z ukochaną Paulinką (Lena Jastrzębska). Pomimo to nie obejdzie się bez kłótni... W 2149 odcinku Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) usłyszą pod swoim adresem pretensje. Dlaczego? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2149 - środa, 4.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2149 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nadejdzie długo wyczekiwany dzień.  Iza nareszcie wyjdzie ze szpitala i wróci do domu. Chociaż przed nią jeszcze długa droga do pełnego zdrowia i musi przestrzegać restrykcyjnych zaleceń lekarzy, to nareszcie znowu może być z Paulinką. Bożena i Bruno będą wspierać ją także tego dnia.

Barwy szczęścia, odc. 2138. Iza (Agnieszka Warchulska), Paulinka (Lena Jastrzębska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2138. Iza (Agnieszka Warchulska), Paulinka (Lena Jastrzębska)

W 2149 odcinku Iza w serialu "Barwy szczęścia" nie będzie zadowolona, gdy okaże się, że Amelia (Stanisława Celińska) obiecała jej córce spotkanie z Ksawciem (Bartosz Gruchot). 
- Iza wybacz, ale jak Paulinka dowiedziała się, że nie pojedzie do Malagi, to po prostu nie mogliśmy jej uspokoić - zacznie tłumaczyć Bożena w 2149 odcinku. 
- To trzeba było jej obiecać wyjście do zoo albo trampolinę! Co twojej mamie przyszło do głowy, żeby ją umawiać z Ksawerym?!
- Moja mama o niczym nie wiedziała, chciała ratować sytuację... - Bruno poczuje się do odpowiedzialności. 
- Przepraszam, nie powinnam tak do was mówić po tym wszystkim, co dla mnie zrobiliście (...) - powie Iza po chwili zastanowienia. Stańscy zrobili dla Małek bardzo wiele, wzięli na siebie opiekę nad Paulinką i wspierali Małek na każdym kroku. Iza z serialu "Barwy szczęścia" nie może wiecznie uciekać przed prawdą. Paulinka chce poznać ojca!

Najnowsze