Barwy szczęścia, odcinek 2148: Oliwka rzuci Kajtka dla pieniędzy! Będzie gwiazdą reality show - ZWIASTUN

2019-12-03 11:00 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2148: Oliwka rzuci Kajtka dla pieniędzy! Będzie gwiazdą reality show
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2148: Oliwka rzuci Kajtka dla pieniędzy! Będzie gwiazdą reality show

W 2148 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski) rozstaną się! Między parą 18-latków dojdzie do ostrej awantury w Feel Good. Na oczach Justina (Jasper Sołtysiewicz) zaczną się szarpać, aż wreszcie Oliwka powie, że to koniec. Chwilę potem w 2148 odcinku "Barw szczęścia" podejmie szokującą decyzję, by zarobić na rozstaniu i wystąpić w reality show "Ex - Ex". Co na to Kajtek? Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2148 - wtorek, 3.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2148 odcinku "Barw szczęścia" burzliwy związek Oliwki i Kajtka zakończy się w bardzo dziwnych okolicznościach. Wywołają awanturę na oczach Justina, by zaraz potem dogadywać z szemranym przyjacielem szczegóły udziału w jego reality show "Ex - Ex". To oczywiście będzie tylko podstęp nastolatków - wkręcą Kanadyjczyka, by móc wystąpić w programie.

Patrz też: Barwy szczęścia. Agata i Patryk wyjadą do Izraela. Czeka ich wielka niespodzianka

Wszystko będzie wyglądało jednak bardzo wiarygodnie. Oliwka w 2148 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie chciała nawet powiedzieć swojemu byłemu kochankowi co jej zrobił Kajtek. - Co on ci zrobił? Mnie chyba możesz powiedzieć...
- Nieważne! Wszyscy jesteście tacy sami - krzyknie oburzona Oliwka.

Chwilę potem do "Feel Good" wkroczy wściekły Kajtek, który zacznie szarpać swoją dziewczynę. - Oliwka daj mi szansę się wytłumaczyć... Ona jednak nie pozwoli, by jej dotykał. - Nawet się do mnie nie zbliżaj!

Reakcja Justina w 2148 odcinku "Barw szczęścia" będzie typowa dla żądnego sensacji początkującego producenta. Wyciągnie telefon i zacznie kręcić przyjaciół, by mieć materiał na zdjęcia próbne. Kanadyjczyk zaproponuje im, żeby wystąpili w "Ex - Ex". 

- Słuchajcie - zejdziecie się albo nie, ale jedno jest pewne - zarobicie na tym kasę!

To Kajtek w 2148 odcinku "Barw szczęścia" pierwszy podejmie decyzję. - Ja wchodzę w to, ale nie chodzi mi o kasę, tylko o to, żeby Oliwka do mnie wróciła...
- A mi chodzi o kasę! Też jestem za - stwierdzi bez ogródek Oliwka. - No super, mamy konflikt, o to właśnie chodzi - ucieszy się Justin. 

Naiwnemu Justinowi w 2148 odcinku "Barw szczęścia" przez myśl nie przejdzie, że przyjaciele go nabierają, by dostać się do "Ex - Ex". I to wcale nie dla pieniędzy, ale dla Kacpra (Jakub Szlachetka), ich kolegi z zespołem Aspergera, który też dał się namówić na występ w reality show.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2148: Bożena nie zgodzi się być matką dziecka bezdomnej! Wścieknie się na teściową

- Jak on mógł to łyknąć? - Kajtek zdziwi się, że Justin im uwierzył. - Już raz się rozstaliśmy...
- Właściwie dwa...Tylko teraz będziemy musieli się wygłupiać przez całą Polską. Jesteś pewna, że dobrze robimy?

Ale Oliwka w 2148 odcinku "Barw szczęścia" będzie pewna słuszności tej decyzji. - Tak, ktoś musi pilnować Kacpra... Nikt tego lepiej od nas nie zrobi. Poza tym nie możemy pozwolić, żeby Kacprowi stała się jakaś krzywda w tym programie. Damy radę. Jesteśmy super teamem!