Barwy szczęścia, odcinek 2148: Bożena zdecyduje w sprawie adopcji dziecka! Bruno się nie zgodzi? ZWIASTUN

2019-12-03 13:22 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2148: Bożena zdecyduje w sprawie adopcji dziecka! Bruno się nie zgodzi?
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2148: Bożena zdecyduje w sprawie adopcji dziecka! Bruno się nie zgodzi?

W 2148 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) podejmie decyzję, która może wpłynąć na przyszłość jej małżeństwa z Brunem (Lesław Żurek). A zacznie się od tego, że Amelia (Stanisława Celińska) wspomni o dziecku bezdomnej, które mogą adoptować. Słysząc o planach teściowej w 2148 odcinku "Barw szczęścia" Bożena się wścieknie. A potem spróbuje namówić męża, by zostali rodzicami. Bruno jednak odmówi. Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2148 - wtorek, 3.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2148 odcinku "Barw szczęścia" matka Bruna, a teściowa Bożeny wspomni Stańskim o dziecku, którego spodziewa się bezdomna Tereska, które zaraz po narodzinach trafi do obcych ludzi. Zasugeruje, że syn i synowa powinni je adoptować, a ona z Tomaszem (Kazimierz Mazur) pomoże im w wychowaniu maleństwa.

Słysząc o tym, że teściowa chce im urządzić życie Bożena wpadnie w szał. - A więc już wszystko dogadane? Wszystko już ustaliliście za naszymi plecami?!

Dopiero jak w 2148 odcinku "Barw szczęścia" emocje nieco opadną Stańska podsumie mężowi myśl, że jeśli zdecydują się na adopcję może w końcu rodzice przestaną ich zamęczać w sprawie dziecka. Bruno jednak będzie innego zdania. - Zróbmy tak, żeby nam było dobrze...

I pozwoli żonie, żeby to ona zdecydowała. - To jest twoja ostateczna decyzja? Ani promila zawahania? - zapyta jeszcze Bożenę w 2148 odcinku "Barw szczęścia". - Nie...
- Zazdroszczę ci, bo ja mam wątpliwości. Mam wyrzuty sumienia, gdybyś mnie nie poznała, miałabyś inne życie...
- Może nie takie szczęśliwe. Jeżeli masz wątpliwości, to zróbmy po mojemu -
wyjaśni Bożena.
- Uwielbiam tę naszą demokrację...

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2149: Iza wyjdzie ze szpitala. Będzie miała pretensje do Bożeny i Bruna

Po tej rozmowie w 2148 odcinku "Barw szczęścia" Stańscy zjawią się u rodziców, żeby raz na zawsze zakończyć temat dziecka. - Pan Bóg zamknął przed wami drzwi, ale otworzył okno... - spróbuje ich jeszcze przekonać Amelia. I wtedy Bożena straci nad sobą panowanie.
- I ja zaraz przez to okno wyskoczę, jeżeli jeszcze raz poruszycie temat dziecka! Nie chcemy być rodzicami! Czy to do ciebie dotarło Amelio?! - krzyknie do teściowej.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2148: Oliwka rzuci Kajtka dla pieniędzy! Będzie gwiazdą reality show - ZWIASTUN