Barwy szczęścia, odcinek 2138: Bożena i Bruno zatrudnią w hotelu pedofila? Jacek to podejrzany typ! ZWIASTUN

2019-11-18 13:37 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2138: Bożena i Bruno zatrudnią w hotelu pedofila? Jacek to podejrzany typ!
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2138: Bożena i Bruno zatrudnią w hotelu pedofila? Jacek to podejrzany typ!

Kim w serialu "Barwy szczęścia" okaże się Jacek (Przemysław Furdak), podejrzany mężczyzna, który znalazł Paulinkę (Lena Jastrzębska) w lesie? Pedofilem czy niewinnym człowiekiem, którego do hotelu Stańskich sprowadzi jeden cel? To się wyjaśni w 2138 odcinku "Barw szczęścia" kiedy Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) będą chcieli zatrudnić go w hotelu. Czy Stańscy popełnią największy błąd w życiu? Jacek nie wzbudza zaufania i od razu widać, że coś ukrywa!

"Barwy szczęścia" odcinek 2138 - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2138 odcinku "Barw szczęścia" Paulinka opowie o tym co się stało w lesie kiedy uciekła z hotelu Stańskim, bo wystraszyła się tego, co zobaczyła w pokoju Tomczyków. Dla 6-latki to był tak ohydny i przerażający widok, że zwyczajnie ogarnął ją strach.

Podczas rozmowy z policyjną psychol w 2138 odcinku "Barw szczęścia" dziewczynka przyzna, że miły pan, którego spotkała w lesie chciał ja tylko zaprowadzić do mamy. Tę samą wersję przedstawi Jacek. A policja nie będzie miała żadnych dowodów na to, że mężczyzna, który kręcił się przy hotelu jest pedofilem.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2138: Zeznania Paulinki obciążą pedofila? Wyjawi, co widziała w hotelu Stańskich!

Tyle tylko, że Jacek w 2138 odcinku "Barw szczęścia" będzie sprawiał wrażenie człowieka pełnego tajemnic, którego intencje nie są szczere, zupełnie jakby chciał coś ukryć. Kilka godzin po zatrzymaniu przez policję zjawi się u Stańskich, żeby wszystko wyjaśnić i prosić ich o pracę. Okaże się, że jest dziecięcym psychologiem i dlatego kręcił się w pobliżu hotelu.

Bożena i Bruno nie zauważą w nim jednak nic niepokojącego. Mimo, że w 2138 odcinku "Barw szczęścia" jego wersja zdarzeń będzie dość mało wiarygodna. - Chciałem jak najszybciej przyjść i wyjaśnić wszystkie niedomówienia... Wydaje mi się, że powinniśmy porozmawiać. Wszystkim nam zrobi dobrze oczyszczenie atmosfery... - zacznie naciskać na Stańskich.

Stańscy zwrócą jednak uwagę na fakt, że Jacek nie wezwał policji kiedy spotkał Paulinkę.- Doceniamy pańską pomoc, ale uważamy, że powinien pan powiadomić policję... Każdy dorosły by tak zrobił - po prostu zadzwoniłby na policję!
- Tak, ale ja znałem drogę do pańskiego hotelu, dlatego pomyślałem, że sam ją przyprowadzę - wyjaśni Jacek.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2138: Iza przerwie milczenie. Paulinka dowie się, że Łukasz jest jej ojcem?

- Dobrze, że tam pan był, bo trochę się bałam - wtrąci się Paulinka.
- Byłaś bardzo dzielna. Wszystko dobre, co się dobrze kończy - doda po chwili.
- Dziękujemy i zapraszamy w wakacje... Mamy wtedy szczyt sezonu i każda fachowa pomoc nam się przyda - wyjaśni Bruno.
- A ja chętnie dorobię!

Postać Jacka w serialu "Barwy szczęścia" nie zniknie tak od razu. Jedno jest pewne - to, że nie ma dowodów na to, że nie jest pedofilem, o niczym nie świadczy. Zbyt dziwnie się zachowuje i podejrzanie mu z oczy patrzy...

Najnowsze