Barwy szczęścia, odcinek 2119: Kasia i Łukasz zabronią synowi widywać się z Paulinką - ZWIASTUN

2019-10-21 15:49 Ag
Barwy szczęścia odc. 2119. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2119. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)

Drastyczny sposób w serialu "Barwy szczęścia" na zerwanie więzi między rodzeństwem! Łukasz (Michał Rolnicki) w 2119 odcinku "Barw szczęścia" nie zniesie myśli, że jego syn Ksawcio (Bartosz Gruchot) tak polubił Paulinkę (Lena Jastrzębska). Żeby odciąć Ksawerego od swojej córki w 2119 odcinku "Barw szczęścia" zabroni mu widywać się z Paulinką, nie pozwoli chłopcu nawet przekazać dla niej prezentu. Co na to Kasia, która bardzo cierpi widząc Łukasza, Ksawcia i Paulinkę razem? Zobaczcie zwiastun "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2119 - wtorek, 22.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Rodzinne szczęście Kasi i Łukasza z "Barw szczęścia" pryska jak bańka mydlana za każdym razem kiedy wraca temat Izy Małek (Agnieszka Warchulska) i jej córki Paulinki, która jest także dzieckiem Sadowskiego. Małżonkowie ustalili, że nie będą mieszali się w sprawy malarki, ale Łukasz wciąż ukrywa przed żoną jak bardzo mu zależy na córce. I jego ojcowskich uczuć nie zmieni nawet wyjazd w Bieszczady.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2122: Wybuch Łukasza. Zostawi Kasię i wychowa sam Paulinkę?

Bo już w 2119 odcinku "Barw szczęścia" na sam dźwięk imienia "Paulinka", o której wspomni Ksawcio sparaliżuje go lęk. Do tego stopnia, że zabroni synowi spotkać się z przyjaciółką. A mały Ksawery zacznie się buntować przeciwko zakazowi taty. Zamknie się nawet w łazience.

Nie pomogą prośby Kasi, która w 2119 odcinku "Barw szczęścia" spróbuje poznać powód buntu Ksawcia. - Kochanie, odejdź od drzwi! Co ty mu powiedziałeś?
- Powiedziałem, że nie pójdzie dzisiaj na rytmikę!
- Dlaczego to powiedziałeś?
- Bo mi pokazał prezent dla Paulinki!

- No dobrze, niech go da Paulince... - zgodzi się Kasia, ale Łukasz wcale nie będzie zadowolony. Wręcz przeciwnie. Poczuje się zdezorientowany zachowaniem żony, która nie chce przecież słuchać o Izie i ich córce. - Przecież coś ustaliliśmy, Kaśka!
- Nasze ustalenia to jest jedno, a rzeczywistość to drugie. To są tylko dzieci, niech się zobaczą...
- Kaśka, ustaliliśmy, że temat Izy Małek zniknie z naszego życia, tak? - Sadowski nie będzie już wiedział co robić, jaką strategię przyjąć.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2121: Sebastian spędzi noc z Natalią! Porzuci Dominikę przed ślubem - ZWIASTUN

Ale Kasia w 2119 odcinku "Barw szczęścia" wyjaśni mężowi, że Iza Małek jest obecna w ich życiu razem z Paulinką i póki ona pracuje w hotelu Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) to nie mają na to żadnego wpływu.