Barwy szczęścia, odcinek 2116: Starcie Franka z byłym chłopakiem Reginy! Dojdzie do bójki? - WIDEO

2019-10-17 10:06 jkk
Barwy szczęścia odc. 2116. Regina (Kamila Kamińska), Remigiusz Białkowski - Remek (Piotr Sędkowski), Franek (Mateusz Banasiuk)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2116. Regina (Kamila Kamińska), Remigiusz Białkowski - Remek (Piotr Sędkowski), Franek (Mateusz Banasiuk)

W 2116 serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do starcia dwóch mężczyzn Reginy (Kamila Kamińska). Jeden to miłość z dawnych lat - Remek (Piotr Sędkowski) - drugi to Franek (Mateusz Banasiuk), czyli partner obecny. A wydawało się, że Czapla wreszcie poukładała sobie życie, aż tu powrót po latach wywrócić je może znów do góry nogami! Czy spotkanie Franka z Remkiem w 2116 odcinku "Barw szczęścia" będzie początkiem ostrej wojny? Zobaczcie pełną emocji scenę!

"Barwy szczęścia" odcinek 2116 - czwartek, 17.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Regina w 2116 odcinku serialu "Barwy szczęścia" doprowadzi do spotkania na szczycie! Przyprowadzi Remka do klubu, co sprawi, że jej panowie wreszcie się spotkają. Dla kogo to starcie będzie wygrane?

Remik w 2116 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie witał się z Frankiem sympatycznie i z uśmiechem. W zasadzie ciężko będzie cokolwiek mu zarzucić, a jednak będziemy doskonale rozumieć, dlaczego Franek będzie zdruzgotany. Czy od dawna czuje, że Regina chowa przed nim ważną tajemnicę?

Rozmowa Ramka z Frankiem zacznie się od podania ręki. Nawet ten etap już nie będzie łatwy - w 2116 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek zastanowi się dłuższą chwile, zanim wyciągnie swoja dłoń na powitanie. Czy to zrazi Remka, czy będzie ciągnął swoje przedstawienie?

Zacznie się jednak od tego, że Remik wyściska jeszcze Reginę w 2116 odcinku serialu "Barwy szczęścia", dziękując za ich spotkanie: - Wspaniale było porozmawiać o muzyce, wiesz? Brakowało mi tego... Ona będzie cała rozanielona i na ten właśnie obrazek wejdzie Franek! I nie będzie zachwycony...

Czytaj także: "Barwy szczęścia", odcinek 2124 - Łukasz będzie walczył z Bożeną o Paulinkę!

Regina przedstawi sobie obu panów:

- W końcu się poznacie. To jest Remek, mój przyjaciel ze studiów, kompozytor. A to jest Franek, mój chłopak.

Remek w 2116 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie wydawał się mocno zaskoczony informacją, a Franek będzie mierzył go wzrokiem z góry na dół. Czy partner Czapli będzie czuł pismo nosem?

- Gratuluję - powie do niego Remek, wyciągając rękę.

- Czego? - zapyta Franek, oddając uścisk.

- Wspaniałej kobiety - odpali Remik.

Będzie wyglądało na to, że w 2116 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Remik potraktuje Franka z góry. To on jest światowym kompozytorem, a Franek ma... kobietę. Czy Remik w każdej chwili będzie mógł mu ją odebrać? Przekonamy się od 2116 odcinka serialu "Barwy szczęścia".

Czytaj też: "Barwy szczęścia", odcinek 2118 - Hubert już nigdy nie zobaczy Klary!