Barwy szczęścia, odcinek 2110: Lidka zobaczy Radka z inną i go zostawi! Jedno kłamstwo zniszczy ich małżeństwo? - ZWIASTUN

2019-10-09 15:14 Ag
Barwy szczęścia odc. 2110. Lidka (Emilia Warabida)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2110. Lidka (Emilia Warabida)

Bardzo wysoką cenę w serialu "Barwy szczęścia" Radek (Filip Kosior) za swoje kłamstwo! W 2110 odcinku "Barw szczęścia" Lidka (Emilia Warabida) zobaczy swojego męża z inną kobietą. Kiedy zapyta Radka o nową kelnerkę w "Feel Good", ukochany oszuka ją. Dla Lidki to będzie jasny znak, że nie może ufać mężowi w żadnej kwestii. W 2110 odcinku "Barw szczęścia" Lidka zostawi Radka bez słowa wyjaśnienia.

"Barwy szczęścia" odcinek 2110 - środa, 9.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Lidka i Radek z "Barw szczęścia" rozstaną się? Mają za sobą naprawdę trudne chwile związane z chorobą Lidki, która omal nie zmarła, a wcześniej boleśnie krzywdziła ukochanego. Poważna choroba powodowała u niej napady złości i wybuchy agresji, ale na szczęście Lidka jest już zdrowa. Pod opieką lekarza wróciła do zdrowia i odzyskała radość życia.

Ale jednak w 2110 odcinku "Barw szczęścia" coś jednak małżonkami zacznie się psuć. Lidka nie będzie miała bowiem pojęcia, że Radek nie dotrzymał słowa i w swoim nowym lokalu, drugim "Feel Good" zatrudnił Renatą, byłą kryminalistkę, przez którą został postrzelony i mógł zginąć.

Przeczytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2111: Hubert na skraju bankructwa. Sprzeda wszystko dla Klary?

Odwiedzi ukochanego, żeby zrobić mu niespodziankę i wtedy zobaczy go z kelnerką. Szybko ucieknie, by mąż jej nie zauważył, ale w 2110 odcinku "Barw szczęścia" da mu szansę na wyjaśnienia. - Jak w drugim Feel Good, jak ta nowa kelnerka? - zapyta wprost, licząc wreszcie na szczerą odpowiedź.

Jednak Radek znów posunie się do kłamstwa.  - Nieźle, chociaż na razie nie ma za bardzo kogo obsługiwać. Chyba będę musiał zainwestować w reklamę, żeby przyciągnąć klientów. Pogadam o tym z Frankiem jak wróci z Francji...
- Mało klientów mówisz? Tylko tyle masz mi do powiedzenia?

- Kochanie, początki zawsze są trudne, jeszcze to rozkręcimy, obiecuję ci. Nie przejmuj się moją pracą, powinnaś myśleć o swoim zdrowiu, ja dam sobie radę! - zapewni ukochaną, ale Lidka wyjdzie bez słowa. Czy na zawsze zostawi męża?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2122: Iza na łożu śmierci odrzuci propozycję Łukasza Sadowskiego!

Najnowsze