Barwy szczęścia, odcinek 2108: Iza przed śmiercią okłamie Paulinkę!

2019-09-20 16:06 jkk
Barwy szczęścia, odc. 2097. Paulinka (Lena Jastrzębska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2097. Paulinka (Lena Jastrzębska)

Umierająca Iza (Agnieszka Warchulska) w 2108 odcinku serialu "Barwy szczęścia" okłamie własną córkę! Paulinka (Lena Jastrzębska) usłyszy od swojej mamy słowa, które nijak nie okażą się prawdą, a dadzą jej fałszywą nadzieję na szczęśliwe zakończenie! Czy Iza zostawi dziecko na tym świecie w jeszcze większej rozpaczy? A może będzie chciała dla córeczki jak najlepiej.... Przekonamy się już w 2108 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2108 - poniedziałek, 7.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2108 dramatycznym odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iza skłamie po raz kolejny. I to nie byle komu, tylko własnej córce! Umierająca malarka wcześniej będzie oszukiwała Bożenę (Marieta Żukowska), że leczy się u poleconego przez Kaśkę (Katarzyna Glinka) onkologa. Tymczasem prawda będzie taka, że zamiast udać się do szpitala, Iza uzna, że "wyleczy się" u znachora!

I tym sposobem - jak zobaczymy w 2108 odcinku serialu "Barwy szczęścia" - Iza straci nie tylko wielkie pieniądze na oszusta, ale przede wszystkim życie! Mama Paulinki z powodu swoich kłamstw i fatalnych wyborów umrze! I, niestety nawet na łożu śmierci będzie kłamać...

W 2108 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iza nie przyzna się Paulince, że jest chora. Wręcz przeciwnie, zapewni córkę, że bardzo ją kocha i nigdy jej nie opuści! Czy rezolutna Paulinka uwierzy w kolejne kłamstwa matki, czy wyczuje co się dzieje naprawdę?

Czytaj też: w odcinku 2097 dowiemy się, czy Iza piła w ciąży z Paulinką!

My zaś będziemy już wiedzieli, że Iza błagać będzie Stańską, aby wraz z Brunem (Lesław Żurek) zaopiekowali się małą! Czy Iza zrobi to po to, aby dziewczynka nie zamartwiała się na zapas? A może zwyczajnie będzie jej wstyd wyznać prawdę, jak bardzo zepsuła ich wspólne przyszłe życie...

Jak ze śmiercią mamy i oszustwem poradzi sobie Paulinka będziemy obserwowali już od 2108 odcinka serialu "Barwy szczęścia".

Najnowsze