Barwy szczęścia, odcinek 2102: Józek straci pracę i pieniądze. Z ciężarną Julitą wylądują na bruku?

2019-09-23 7:31 sz
Barwyszczęścia, odc. 2102. Józek (Patryk Pniewski)
Autor: Artrama Barwyszczęścia, odc. 2102. Józek (Patryk Pniewski)

Józek (Patryk Pniewski) z serialu "Barwy szczęścia" straci pracę! W 2102 odcinku klub piłkarski Sałatki i Darka (Andrzej Niemyt) zbankrutuje. Mąż Julity (Katarzyna Sawczuk) zostanie bez środków do życia i na utrzymanie rodziny. Czy wylądują na bruku? Sprawdź, co wydarzy się w 2102 odcinku "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2101 - czwartek, 26.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Józek z serialu "Bary szczęścia" straci pracę! Kłopoty finansowe klubu zaczną się niewinnie. Zarząd początkowo ukryje przed piłkarzami, że zostali bez pracy. Dopiero na stronie klubu w 2102 odcinku wyświetli się informacja, że nie będzie dalszych treningów. Ostatni mecz odbędzie się, jednak najwyraźniej to koniec ich sportowej przygody.

Co jeszcze wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia"? >>> Barwy szczęścia, odcinek 2101: Klara szarpana przez amerykańską policję! Hubert wpadnie w szał

Barwyszczęścia, odc. 2102. Józek (Patryk Pniewski), Darek (Andrzej Niemyt)
Autor: Artrama Barwyszczęścia, odc. 2102. Józek (Patryk Pniewski), Darek (Andrzej Niemyt)

Władek i Józek w serialu "Barwy szczęścia" zostaną bez środków do życia. Władek (Przemysław Stippa) kilka dni wcześniej straci pracę zaś ciężarna Julita nie będzie pracować jeszcze przez kilka miesięcy. W dodatku Sałatkowie wezmą na siebie opiekę nad matką dziewczyny. Jak sobie poradzą? Czy wylądują na bruku? W końcu nie tak łatwo będzie znaleźć równie dobrze płatną pracę...

W 2102 odcinku "Barw szczęścia" Darek z Józkiem zorganizują trening ze swoich własnych pieniędzy, przez co dodatkowo stracą niemałe pieniądze. Fani klubu słysząc o ich problemie złożą się na wsparcie, jednak czy to wystarczy? Niespodziewanie po treningu obok samochodu Józka będzie czekać na niego dwóch ochroniarzy. Okaże się, że prezes konkurencyjnego zespołu piłkarskiego chce go u siebie... Czy Sałatka, stojąc na granicy bankructwa, przyjmie ofertę i zdradzi fanów?

Najnowsze