Barwy szczęścia, odcinek 2091: Czy Agata umrze? W szpitalu pozna wstrząsającą diagnozę! - ZWIASTUN

2019-09-11 22:20 Ag
Barwy szczęścia odc. 2091. Agata (Natalia Zambrzycka)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2091. Agata (Natalia Zambrzycka)

Agata (Natalia Zambrzycka) z serialu "Barwy szczęścia" będzie bliska śmierci. Wysoka gorączka, halucynacje to objawy choroby, którą być może zaraziła się od swojej siostry Iwony (Izabela Zwierzyńska) na Ukrainie. W 2091 odcinku "Barw szczęścia" Agata nie umrze, ale lekarz postawi diagnozę, która zabrzmi dramatycznie. Co będzie z Agatą, która od lat choruje na cukrzycę i powinna bardziej o siebie dbać?

"Barwy szczęścia" odcinek 2091 - czwartek, 12.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Chora Agata z "Barw szczęścia" stoczy dramatyczną walkę o życie! Wyjazd na Ukrainę do Iwony, która także zmaga się z tajemniczą chorobą, bo zaraziła się jakimś podejrzanym wirusem doprowadzi do tego, że młodsza z sióstr Pyrka znajdzie się na granicy śmierci!

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2098. Iwona w łóżku z ojczymem! Nie będzie pamiętała nocy z Markiem

Stan Agaty będzie tak poważny, że w wysokiej gorączce zacznie mieć przywidzenia. Zobaczy swoich zmarłych rodziców. Po przewiezieniu do szpitala lekarze zrobią wszystko, by ją uratować. W 2091 odcinku "Barw szczęścia" najgorsze minie, a wyniki badań nie wykażą niczego niepokojącego.

Mimo to cierpiąca na cukrzycę Agata będzie blada i bardzo osłabiona. Dyrektor przychodzi, w której pracowała Iwona w 2091 odcinku "Barw szczęścia" zjawi się w szpitalu, by wesprzeć Pyrków i otoczyć Agatę także swoją opieką. Uspokoi chorą, że wszystko będzie dobrze, że nie ma powodów do strachu, że zaraziła się wirusem na Ukrainie. - Lekarz wam mówił, że to była gorączka na tle emocjonalnym?

- Coś trudno mi uwierzyć w tak wysoką gorączkę i majaki... - odpowie zaskoczony diagnozą Hubert (Marek Molak).
- To musiało być przesilenie. Dzisiaj temperatura jest już w normie. Silne emocje mogą wywoływać różne choroby. Przy cukrzycy powinnaś szczególną uwagę zwrócić na spokojny tryb życia. Wiesz, że stres powoduje skoki cukru?
- Żeby to było takie proste...
- Spokojnie, Iwona też czuje się lepiej. Hubert załatwił transport. Jest szansa, że niedługo będzie w domu...

Przeczytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2091: Zachowanie księdza Tadeusza oburzy Walerię i innych parafian - ZWIASTUN

Po chwili lekarz uprzedzi jednak Agatę, że powinna bardziej dbać o zdrowie. - Musisz o siebie zadbać, organizm wysłał ci komunikat. Tym razem skończyło się tylko na gorączce, ale następnym razem może być gorzej...

Barwy szczęścia odc. 2091. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2091. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Najnowsze