Barwy szczęścia, odcinek 2090: Okrutne słowa Joli o ofiarach wypadku. Złoży zeznania w prokuraturze, żeby uniknąć kary

2019-09-11 9:33 jkk
Barwy szczęścia, odc. 2090. Franek (Mateusz Banasiuk), Jola (Małgorzata Potocka)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2090. Franek (Mateusz Banasiuk), Jola (Małgorzata Potocka)

W 2090 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Jola (Małgorzata Potocka) zrobi wszystko, aby odsunąć od siebie poczucie winy po wypadku busa. Z jednej strony to dobrze, bo stara się pomóc zadręczającemu się Frankowi (Mateusz Banasiuk) , ale z drugiej posuwa się za daleko! Okrutne słowa Joli o dzieciakach, które wjechały w busa usłyszymy w 2090 odcinku "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2090 - środa, 11.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2090 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy, jak Jola będzie radzić sobie z coraz większą trudnością ze zrozumieniem tragedii, w której zginęła Moniczka (Natalia Żyłowska). W dodatku będzie czuła się coraz bardziej winna - gdyby nie zamieniła miejscami dzieci Walawskiego i swojego syna, być może on teraz by nie żył... Jak kobieta poradzi sobie ze straszną mieszanką przerażenia i poczucia winy?

 W dramatycznej rozmowie w odcinku 2090 serialu "Barwy szczęścia" przy szpitalnym łóżku Franka, kierowcy busa, Jola będzie wyrzucać z siebie potok słów. Niektóre z nich będą brutalne! - Może rodzice tych dwóch gówniarzy chcą zwalić winę na nas! - będzie krzyczeć do Franka.

Wprawdzie w 2090 odcinku "Barw szczęścia" Jola będzie miała najpewniej na myśli dwóch sprawców wypadku, którzy jechali nieostrożnie, ale i tak jej słowa wybrzmią tragicznie... Zwłaszcza, że w scenie wcześniej zobaczymy zrozpaczonego Piotra, który za wszelką cenę będzie chciał  ukarać winnych... Piotr zrzuca całą winę winę za śmierć Moniczki na Jolę! (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Jola w 2090 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przyzna się też Frankowi, że zgłosiła się do prokuratury. Zrobi to niechętnie, chłopak będzie musiał z niej prawdę wydusić! - Wiedzą, że nasz bus miał problemy technicznie przed wyjazdem. Zamówili dokładną ekspertyzę...- powie mu, czego się dowiedziała podczas składania zeznań.

Czy Jola zgłosiła się sama do prokuratury, po to żeby uniknąć kary? Zobaczymy w 2090 odcinku serialu "Barwy szczęścia".  

W jednej sprawie Jola będzie miała rację: wypadek nie jest winą Franka, jednak on nie chce nawet o tym słyszeć i bierze całą winę na siebie! (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Najnowsze