Barwy szczęścia, odcinek 2090: Dramat Piotra po pogrzebie Moniczki. Kasia zobaczy go w fatalnym stanie

2019-09-10 22:44 sz
Barwy szczęścia, odc. 2090. Walawski (Piotr Jankowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2090. Walawski (Piotr Jankowski)

W 2090 odcinku "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) dokona przerażającego odkrycia. Stan Walawskiego (Piotr Jankowski) zacznie się pogarszać. Sadowska nakryje ojca Moniczki (Monika Żyłowska) w fatalnym stanie! Po rozmowie w 2090 odcinku będzie bezradna wobec jego tragedii. Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2090 - środa, 11.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Po pogrzebie Moniki Piotr w serialu "Barwy szczęścia" pogrąży się w jeszcze większej żałobie. Walawski w 2090 odcinku najpierw zacznie awanturować się u Paszkowskiej (Olga Bończyk) i będzie obwiniał o śmierć córki wszystkich dookoła. Ten stan jednak nie potrwa długo. 

TEGO w "Barwach szczęścia" nie możesz przegapić >>> Franek nie zniesie myśli, że zabił Moniczkę

Później w 2090 odcinku Kasia odwiedzi Piotra w jego mieszkaniu, żeby skontrolować, czy jeszcze jakoś się trzyma. Okaże się, że jest z nim naprawdę fatalnie! Zacznie się całkiem niewinnie.

Przeczytaj też >>> Piotr wymierzy karę za śmierć Moniczki. Jola ofiarą zemsty Walawskiego

- Im mniej o tym wszystkim myślę, tym lepiej - powie Sadowskiej w "Barwach szczęścia".
- Tak, ciężko o pozytywne myślenie w takiej sytuacji, ale... Ale masz dwójkę fantastycznych dzieci.
- Gdyby nie one, to już dawno bym zwariował... - wyzna, po czym zupełnie się rozklei. Płacząc opowie jej o tym, że to on w największym stopniu przyłożył rękę do śmierci córki. Po jej wyjściu w 2090 odcinku zaproponuje Ewuni (Gabriela Ziembicka) i jej bratu wyprowadzkę do innego mieszkania... Czy cała rodzina ucieknie od bolesnych wspomnień?

Najnowsze