Barwy szczęścia, odcinek 2006: Carina nie wróci do Franka! Zabierze mu syna Stefanka

2019-02-17 11:07 Ag
Barwy szczęścia odc. 2006. Franek (Mateusz Banasiuk)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2006. Franek (Mateusz Banasiuk)

Franek (Mateusz Banasiuk) z serialu "Barwy szczęścia" straci syna, bo Carina (Divine Kitenge-Martyńska) odbierze mu Stefanka (Eryk Martyński)! W 2006 odcinku "Barw szczęścia" Stefan (Krzysztof Kwiatkowski) przekaże Frankowi wstrząsające wieści o swojej córce. Carina nie będzie chciała wrócić do Polski. Zostanie we Francji, bo zmusi ją do tego jej matka. Czy Franek już nigdy więcej nie zobaczy synka? Mamy zwiastun nowych odcinków "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2006 - środa, 20.02.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Carina, jedna z najmniej lubianych bohaterek "Barw szczęścia", już więcej nie pojawi się w serialu. Nieślubna córka Stefana Górki, ukochana Franka jakiś czas temu wyjechała do rodziny do Francji i nigdy nie wróci. W 2006 odcinku "Barw szczęścia" Stefan przekaże niedoszłemu zięciowi co postanowiła jego córka.

- Carina nie wraca do Polski... - powie Górka, by Franek przestał się łudzić, że odzyska dziewczynę.
Franek będzie w szoku. - Nawet mnie to nie dziwi. Wszystko na to wskazywało. No nic... Nie pozostaje mi nic innego jak dbać o Stefanka i widywać go jak najczęściej się da!

Po chwili Górka doda, że jego córka inaczej zaplanowała przyszłość swoją i Stefanka. - Carina nie chce zbyt często przylatywać do Polski, mówi, że to na dobro dziecka. Stefanek już raz się rozchorował na szkarlatynę przez ten samolot...

Te słowa podziałają na Franka jak kubeł zimnej wody. W 2006 odcinku "Barw szczęścia" wścieknie się na byłą ukochaną, że wszystko robi za jego plecami, a do tego cały czas go okłamuje. - Mnie mówiła co innego! Miała do mnie przyjeżdżać! I do ciebie! Co się z nią stało?
- Ale to nie tylko o nią chodzi...
- Matka?!
- Ona ma na nią ogromny wpływ
- Nie chce żeby jej wnuk miał ojca?!
- Nie chce stracić córki
- Nie zgadzam się! Nie zabierze mi syna, porozmawiaj z nią i tym razem nie będę się z nią tak cackał!
- Możesz nic nie wskórasz! Może być tak, że straciliśmy ich oboje, na długo, a może na zawsze - uprzedzi go Stefan.

W 2006 odcinku "Barw szczęścia" Franek pocieszenia poszuka u Celiny (Orina Krajewska), ale kochanka nie będzie chciała słuchać o jego problemach. Natomiast wsparcie okaże mu szefowa Regina (Kamila Kamińska), która znów zatrudni go jako kierowcę.