Barwy szczęścia, odc. 552 - streszczenie, opis. Łukasz jedzie za Natalią do Warszawy

2011-03-08 3:10

Natalia decyduje się wracać do Warszawy. Jola planuje kosztowny remont domu. Rafał robi wszystko, by Iza straciła pracę. Łukasz postanawia pojechać za Natalią do Warszawy. Celina jest wściekła, że Halicki poświęca więcej czasu kochance niż córce.

Natalia w dzień swoich urodzin dowiaduje się od rodziców, że Łukasz się wyprowadził i zaniedbuje pracę w sklepie. Halicki tłumaczy jej, że dorabia u kolegi po nocach, a Bogdan stał się nie do życia od czasu wystąpienia Magdy na debacie Jerzego.

>>> Barwy szczęścia - wszystko o serialu TVP2 na SE.pl

Natalia decyduje się wracać do Warszawy. Nic nie zapowiada, żeby w Zakrzewiu miło spędziła urodziny.

Jola planuje kosztowny remont domu. Janek nie wie, jak powiedzieć żonie, że stracił pracę. W końcu Jola dowiaduje się o tym od swoich rodziców. Jej reakcja zaskakuje Janka.

Rafał robi wszystko, by Iza straciła pracę. Dzwoni do niej w środku dnia i mówi, że ma natychmiast przyjechać, bo są problemy z Szymkiem. Iza wychodzi wcześniej z pracy, co nie podoba się Kindze. Nie może liczyć na nową pracownicę.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Łukasz postanawia pojechać za Natalią do Warszawy.

Celina jest wściekła, że Halicki poświęca więcej czasu kochance niż córce. Dzwoni do męża i okłamuje go, że Oliwia zniknęła bez śladu. Żąda, by natychmiast wrócił do Zakrzewia i pomógł w poszukiwaniach.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze