Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Kępski zostawi Iwonę i wróci do kochanki. Pokaże prawdziwą twarz i weźmie się też za Oliwkę - ZDJĘCIA

Kiedy w "Barwach szczęścia" pojawił się Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski) nikt go polubił, z Iwoną (Izabela Zwierzyńska) na czele! Milioner był arogancki wobec doktor Pyrki i nic nie zapowiadało, że będzie z nich kiedyś para. Jednak kiedy Iwona uratowała Kępskiemu życie, "poszedł po rozum do głowy" i postawił uwieść piękną lekarkę. Łatwo nie było - choć Tomasz obsypywał oblubienicę kwiatami i drogimi prezentami, ona nie chciała ich przyjmować. Ostatecznie jednak Kępski znalazł sposób i zaiskrzyło! Kiedy Iwona dostała pracę w USA, on rzucił wszystko i poleciał za nią. Ale teraz milioner znów wywinie numer w "Barwach szczęścia" - tak to wygląda na ZDJĘCIACH z planu serialu! Po przylocie do Polski zajmie się dawną kochanką, Grażyną (Kinga Suchan), a następnie uwiedzie Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska). Jak zareaguje Pyrka, kiedy się tym dowie? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia". Kępski porzuci Iwonę dla byłej kochanki, a potem uwiedzie Oliwkę. Co na to Pyrka?

Kępski wrócił już do "Barw szczęścia" i choć w USA czeka na niego Iwona, on nie opędza się od kobiet. Dość szybko zbliży się znów do byłej kochanki i matki jego syna, Wiktora (Grzegorz Kestranek), Grażyny. Tyle, że dawna miłość nie będzie dla ekscentrycznego bogacza aż tak atrakcyjna, jak "świeża krew", Tomasz weźmie sobie na cel uwiedzenie Oliwki. I będzie miał sukcesy! Jak zareaguje Iwona, kiedy dowie się, co jej narzeczony wyprawia w Polsce? 

Grający Tomasza Jakub Sokołowski chętnie pokazuje ZDJĘCIA z planu "Barw szczęścia" na swoim profilu na Instagramie. Najczęściej pokazuje się w towarzystwie Grażyny, z którą jest bardzo, bardzo blisko...

Ale też, jak pisaliśmy TUTAJ - Kępski w "Barwach szczęścia" uwiedzie Oliwkę! Śliczna manicurzystka "wypłacze się w mankiet" milionera, a on przywróci uśmiech na jej twarzy. Tyle, że chyba nie na długo...

Wygląda na to, że Kępski w "Barwach szczęścia" dopiero pokaże, na co go stać! I prawdopodobnie okaże się, że pozory nie mylą i słuszną miała intuicję Iwona, opeirając się bogaczowi. I teraz Pyrka będzie przez ukochanego Tomasza cierpieć.

Zobacz też: Barwy szczęścia. Justin weźmie się też za Karolinę?! Nowe ZDJĘCIA z planu powalają - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze