"Barwy szczęścia". Józek zemści się na swoim klubie i zacznie nowe życie za granicą

2020-05-22 16:40 AHN
Barwy szczęścia, Słodka zemsta
Autor: Sławomir Mrozek/Artrama Barwy szczęścia

Kolejny skandal w „Barwach szczęścia” (odcinek 2267) z udziałem Józka (Patryk Pniewski)! Wojna, którą od jakiegoś czasu toczy z klubem Spartan będzie miała zaskakujący finał. Sałatka zamierza rozpocząć nowy rozdział życia daleko od Polski.

Piłkarz od dawna był na czarnej liście kierownictwa klubu, a od kiedy jego PR-em Józka zajęła się Iga (Ada Fijał), osobiście dopilnowała, by Sałatka w związku z zarzutami o gwałt i niedawnym skandalu zszedł na dalszy plan, a jego przyszłość w drużynie stanęła pod znakiem zapytania. Cierpliwość Józka w końcu się skończy, a okazji do zemsty dostarczy mu sam sponsor klubu. Prowadzący od dawna szemrane interesy Szubert (Marcin Stec) do tej pory był przekonany, że może działać bezkarnie, nie wiedząc, że znalazł się na celowniku CBA.

Gdy służby wkroczą do jego biura i siedziby fundacji „Spartusie”, Iga i Szubert będą przerażeni, a wielu działaczy klubu zostanie aresztowanych. Szybko zorientują się, kto stoi za donosem do prokuratury, Józek nie obawia się jednak zemsty. Zamierza rozpocząć z Jowitą (Kasia Sawczuk) u boku nowy rozdział życia. W tajemnicy przed swoim menadżerem Darkiem (Andrzej Niemyt) podpisał kontrakt z niemiecką drużyną piłkarską. Jak na przeprowadzkę zareaguje jego żona?

Emisja w TV:
Barwy szczęścia
Poniedziałek-piątek 20.10 TVP 2