Barwy szczęścia. Aresztowanie Aldony w nowym sezonie! Żona Borysa mocno odleci po narkotykach

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Aresztowanie Aldony w nowym sezonie! Żona Borysa mocno odleci po narkotykach

Barwy szczęścia. Aresztowanie Aldony w nowym sezonie! Żona Borysa mocno odleci po narkotykach

2022-06-07 12:19

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Aldona (Elżbieta Romanowska) aż za dobrze pozna uroki studiowania, które skończą się dla niej więzieniem! Żona Borysa (Jakub Wieczorek) zbyt dosłownie weźmie do siebie słowa kolegów, którzy zaproponują jej narkotyki dla odrobiny luzu! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Aldona będąc na haju mocno odleci, a nawet będzie gotowa, aby samej zacząć uprawiać zioło! Niestety, jej pomysły nie dojdą do skutku, gdyż żona Borysa trafi do aresztu i tak szybko z niego nie wyjdzie! Poznajcie szczegóły!

Aldona trafi do aresztu za narkotyki w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! To nie skończy się dobrze

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Aldona zmieni się nie do poznania, a wszystko przez jej nowych znajomych ze studiów, którzy pokażą jej jak powinno wyglądać prawdziwe studiowanie! Przypomnijmy, że już w obecnym sezonie Grzelakowa udała się ze znajomymi na mocno zakrapianą imprezę, po której wstydziła wrócić się do domu, aby Aleks (Hubert Wiatrowski) nie zobaczył jej w takim stanie! Żona Borysa została u Basi (Sławomira Łozińska) i była w takim stanie, że ledwo trzymała się na nogach, ale jej pogoda ducha udzieliła się również wdowie po Zenku (śp. Jan Pęczek), która uśmiechnęła się pierwszy raz od jego śmierci. Jednak alkohol to będzie nic w porównaniu do tego, co zacznie wyczyniać Aldona w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej i jak tragicznie się to skończy!

Patrz też: Barwy szczęścia. Ostra walka Żabci i Renaty o Damiana w nowym sezonie! Była kochanka Ryśka pokaże, do czego jest zdolna

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Aldona będzie marzyła tylko o tym, aby wrócić na uczelnię i spotkać się ze swoimi nowymi znajomymi. Studia będą dla niej odskocznią od codziennych problemów, których Grzelakowa w ostatnim czasie nie miała zbyt mało. Utrata ukochanego domu i gospodarstwa w Borkach, który spłonął przez Kuczmę (Arkadiusz Nader), jego proces, w czasie którego nic mu nie udowodniono i nie poniósł żadnej kary, protesty innych pokrzywdzonych mieszkańców, którzy także stracili dorobek życia i nagła śmierć Zenka w wypadku samochodowym odbiły się cieniem na jej życiu. Spięcie Aldony nie ujdzie uwadze jej kolegów w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej, którzy podsuną jej narkotyki jako idealną formę na relaks i rozluźnienie, z których Grzelakowa nie omieszka nie skorzystać!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Walka Oliwki i Lilly o Kajtka w nowym sezonie! Zbrowska będzie gotowa na wszystko

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Aldona zbyt dosłownie potraktuje propozycje nowych znajomych i kompletnie się zjara! Grzelakowa będzie nawet gotowa sama zacząć uprawiać zioło po namowach kolegów, ale jej pomysł wcale może nie dojść do skutku, gdyż zostanie zatrzymana przez policję! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej funkcjonariusze zatrzymają Aldonę, która będzie pod wpływem narkotyków, przez co Grzelakowa trafi do aresztu i spędzi trochę czasu za kratkami! A później będzie już tylko gorzej...

Spójrz również: Barwy szczęścia. Justin nowym właścicielem hotelu Stańskich! Rafał Zaborski uczyni go swoją prawą ręką

Barwy szczęścia. Basia pierwszy raz po śmierci Zenka będzie się śmiała
Najnowsze

Materiał sponsorowany