Barwy szczęścia. Agata i Patryk wyjadą do Izraela. Czeka ich wielka niespodzianka

2019-12-02 13:09 Ag
 Barwy szczęścia. Agata i Patryk wyjadą do Izreala. Czeka ich wielka niespodzianka
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia. Agata i Patryk wyjadą do Izreala. Czeka ich wielka niespodzianka

Ekipa serialu "Barwy szczęścia" kręci właśnie odcinki w Izraelu. Już wkrótce na wyjazd do Jerozolimy zdecydują się Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski), który na miejscu spotkają się z Pawłem (Mateusz Rzeźniczak). Na zakochanych będzie czekała spora niespodzianka. Bo u boku Pawła pojawi się piękna kobieta. Na tym nie koniec rewelacji. Być może były chłopak Agaty znów będzie chodził!

Co Agata i Paweł z "Barw szczęścia" będą robić w Izraelu?

Agata i Paweł z "Barw szczęścia" już niebawem wyjadą do Izraela? Po co? Jaki będzie cel tego wyjazdu zakochanych? To się okaże dopiero w nowych odcinkach "Barw szczęścia" na początku 2020 roku, ale na pewno nie zabraknie przy nich Pawła Piaseckiego, byłego ukochanego Agaty, który do niedawna desperacko chciał ją odzyskać.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2158: Gwałciciel zacznie prześladować i oczerniać Kasię! Wywinie się od kary

Ale u boku Pawła będzie jeszcze ktoś - pilotka Miriam (Sandra Herbich Staniszewska) - zakochana w nim do szaleństwa sąsiadka pana Szumana (Stanisław Brudny), która wspierała Piaseckiego w najtrudniejszych chwilach po operacji kręgosłupa, kiedy dowiedział się, że wciąż jest sparaliżowany.

Relacja z Izreala, którą aktorzy z "Barw szczęścia" prowadzą na Instagramie to dowód na to, że w wątku Pawła i Miriam zrobi się gorąco. Nie tylko na rosnącą temperaturę uczuć między nimi. Serialowa Miriam w jednym z ujęć na Instastory napisała - "Izraelski pacjent". To może wskazywać, że Paweł podda się kolejnemu zabiegowi i być może znów będzie chodził.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2161: Iwona w ciąży z ojczymem! Nie powie Markowi, że urodzi jego dziecko

Tylko gdzie w  tym wszystkim miejsce dla Agaty i Patryka? W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Agata zapewne będzie chciała być przy swoim byłym w tak trudnym momencie, a zazdrosny Patryk poleci do Jerozolimy razem z nią. Żeby jednak mieć pewność, że tak faktycznie się stanie musimy poczekać co najmniej kilka tygodni.

Najnowsze