SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Zakazane uczucie, odc. 59 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula traci przytomność

Zakazane uczucie, odc. 59 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula traci przytomność

23.05.2012, godz. 02:48
ZAJAZANE UCZUCIE ANA BRENDA CONTRERAS
foto: TV 4

Gustavo wita się z Aną Paulą, udając, że jej nie zna. Kobieta prosi go, by opuścił hacjendę. Twierdzi, że grozi mu tu niebezpieczeństwo. Mężczyzna uważa jednak, że obawia się jedynie stracić bogatego męża i nie zamierza wyjeżdżać z jej powodu. Gdy Cynthia przedstawia Gustava jako swego narzeczonego, Ana Paula traci przytomność. Rogelio jest bardzo zmartwiony. Całuje żonę. Pyta, czy będzie w stanie go pokochać.

Ana Paula jest w szoku, widząc Gustava. Prosi chłopaka, aby wyjechał i nie narażał swojego życia na niebezpieczeństwo. Gustavo sądzi, że dziewczyna boi się po prostu, że straci bogatego męża. Nazywa ją "karierowiczką". Zapowiada, że nie ma zamiaru wyjeżdżać z jej powodu.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Gustawo mówi Rosaurze, że teraz rozumie, dlaczego powiedziała Mercedes, że mąż Any Pauli jest chory. Nigdy by jednak nie pomyślał, że sprzedała siostrzenicę paralitykowi. Nagle pojawia się Cynthia. Przedstawia Gustava jako swojego narzeczonego. Rogelio wita chłopaka w rodzinie. Ana Paula niespodziewanie traci przytomność.

Widząc troskę Rogelio, Gustavo orientuje się, że mężczyzna bardzo kocha żonę. Cynthia dziękuje Gustavowi, że pomógł Anie Pauli jak prawdziwy dżentelmen. Dodaje, że jej szwagierka na to nie zasługuje, bo jest pazerną karierowiczką.

Rosaura naradza się z Brunonem, jak zmusić Gustava do wyjazdu. Bruno nie chce, by Cynthia i Gustav się pobrali, bo wtedy przejmą połowę rodzinnego majątku. Lekarz informuje Rogelia, że Ana Paula potrzebuje odpoczynku, bo przeżyła ostatnio silny kryzys nerwowy. Montero dopytuje żonę, co ją tak zdenerwowało. Ana Paula odpowiada, że każdy dzień wydaje się jej wiecznością. Rogelio obiecuje żonie, że nie będzie jej trzymał ani dnia dłużej niż to ustalone. Jest przekonany, że do końca roku, dziewczyna pokocha go, a jeśli nie - zwróci jej wolność.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Cynthia w rozmowie z Gustavem oczernia Ana Paulę. Podejrzewa, że dziewczyna rzuciła urok na jej brata. Rogelio pyta Anę Paulę, czy gdyby nie jej narzeczony, mogłaby go pokochać jego. Dziewczyna odpowiada, że nie mogłaby pokochać kogoś, kto bije swoich pracowników i rzucił Vanesę z zemsty, ale mogłaby zakochać się w takim mężczyźnie jakim Rogelio dał się poznać podczas wyjazdu nad jezioro.

Rogelio mówi, że takim człowiekiem staje się tylko dzięki niej. Pyta żonę, czy gdyby udowodnił, że nie miał nic wspólnego z próbą zabicia jej narzeczonego, miałby u niej szanse.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: