SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Za głosem serca odc. 187 - opis, streszczenie: Graciela mdleje na oczach córki

Za głosem serca odc. 187 - opis, streszczenie: Graciela mdleje na oczach córki

21.01.2016, godz. 02:00
Za głosem serca (Lo Que La Vida Me Robo). Montserrat (Angelique Boyer), Alejandro (Sebastian Rulli), Jose Luis (Luis Roberto Guzman)
Za głosem serca (Lo Que La Vida Me Robo). Montserrat (Angelique Boyer), Alejandro (Sebastian Rulli), Jose Luis (Luis Roberto Guzman) foto: TELEVISA

"Za głosem serca" odcinek 187 telenoweli w TV Puls w czwartek, 21.01.2016, o godz. 15.30. "Za głosem serca" odc. 187 - streszczenie: Jose Luis nie chce zwrócić Rominy. Adolfo pomaga Victorowi.

Montserrat zawiadamia Dimitria o porwaniu Victorii i błaga go o pomoc. Pod jego nieobecność Adolfo znajduje i niszczy list od Ezequiela. Jose Luis nie chce zwrócić matce Rominy. Uważa za niesprawiedliwe to, że razem z Alejandrem wychowują dwójkę dzieci, a on nie ma żadnego.

Montserrat natychmiast zawiadamia Alejandra. Pedro rozkazuje Adolfowi zabić Víctora. Ten postanawia darować mu życie, by mógł uciec z rodziną. Victor zmusza Adolfa do przyznania się, że jest Skorpionem. Zgadza się go kryć w zamian za pomoc w uratowaniu córki.

Montserrat skarży się matce, że Jose Luis zabrał Rominę. Graciela uspokaja ją, zapewniając, że mężczyzna jest dobrym ojcem i nie skrzywdzi jej córki, po czym wstaje i upada na podłogę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: