SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Za głosem serca odc. 185 - opis, streszczenie: Maria strzeli do Adolfa

Za głosem serca odc. 185 - opis, streszczenie: Maria strzeli do Adolfa

20.01.2016, godz. 02:00
Za głosem serca (Lo Que La Vida Me Robo). Montserrat (Angelique Boyer), Alejandro (Sebastian Rulli), Jose Luis (Luis Roberto Guzman)
Za głosem serca (Lo Que La Vida Me Robo). Montserrat (Angelique Boyer), Alejandro (Sebastian Rulli), Jose Luis (Luis Roberto Guzman) foto: TELEVISA

"Za głosem serca" odcinek 185 nowej telenoweli w TV Puls w środę, 20.01.2016, o godz. 15.30. "Za głosem serca" odc. 185 - streszczenie: Ezequiel zostawia po śmierci list z ważną informacją. Alejandro obwieszcza Carlocie, że Ezequiel nie żyje.

By ukryć swoją zbrodnię oraz prawdziwe zamiary zmarłego, wmawia kobiecie, że jej mąż oddał życie, ratując Rosario. Amelia udaje opanowaną przed Pedrem, lecz przy pierwszej okazji kontaktuje się z José Luisem. Pedro nakrywa ją na wzywaniu pomocy i uderza.

Virginia błaga Dimitria i José Luisa o pomoc dla  matki. Mężczyźni spieszą kobiecie na ratunek. Znajdują ją ciężko pobitą. María zapowiada Alejandrowi, że wkrótce będą razem i nic ich już nie rozdzieli. Montserrat zastaje ją przebraną za nią i domyśla się, że użyła podobnego kamuflażu, kiedy strzeliła do Sandra Narváeza.

Adolfo pojawia się i próbuje odebrać Marii pistolet z ręki. Proponuje, by postrzeliła go w nogę i uciekła. María ostrzega go, że jeśli policja ją zatrzyma, zdradzi jego sekret. On uświadamia ją, że odpłaci jej tą samą monetą, albowiem jest w posiadaniu pistoletu, którym zabiła Sandra oraz jej zeznania.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: