SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Za głosem serca odc. 169 - opis, streszczenie: Jose Luis wyrzuca Rosario z domu

Za głosem serca odc. 169 - opis, streszczenie: Jose Luis wyrzuca Rosario z domu

08.01.2016, godz. 02:00
Za głosem serca (Lo Que La Vida Me Robo). Montserrat (Angelique Boyer), Alejandro (Sebastian Rulli), Jose Luis (Luis Roberto Guzman)
Za głosem serca (Lo Que La Vida Me Robo). Montserrat (Angelique Boyer), Alejandro (Sebastian Rulli), Jose Luis (Luis Roberto Guzman) foto: TELEVISA

"Za głosem serca" odcinek 169 nowej telenoweli w TV Puls w piątek, 8.01.2016, o godz. 15.00. "Za głosem serca" odc. 169 - streszczenie: Laurito prosi Jose Luisa, żeby pozwolił mu być razem z Montserratą i Alejandrem. On odmawia, a co więcej oznajmia chłopcu, że wkrótce obdaruje go rodzeństwem.

Alejandro ma żal do Macaria, że ukrył przed nim istnienie przyrodniej siostry. Ten powołuje się na złożoną przed laty przysięgę. Rosario wytyka José Luisowi, że powiedział Lauritowi o ciąży Montserrat. Uprzedza go, że to nie jego dziecko oraz zapowiada, że nie spocznie, dopóki Laurito nie odzyska prawdziwych rodziców. José Luis wpada w złość i wyrzuca kobietę z domu. Montserrat i Alejandro proszą Carlotę o wsparcie w konfrontacji z Ezequielem. José Luis przychodzi do domu Fabioli z nakazem aresztowania.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: