SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Za głosem serca odc. 168 - opis, streszczenie: Montserrat wyznaje mężowi, że ma przyrodnią siostrę

Za głosem serca odc. 168 - opis, streszczenie: Montserrat wyznaje mężowi, że ma przyrodnią siostrę

08.01.2016, godz. 02:00
Za głosem serca (Lo Que La Vida Me Robo). Montserrat (Angelique Boyer), Alejandro (Sebastian Rulli), Jose Luis (Luis Roberto Guzman)
Za głosem serca (Lo Que La Vida Me Robo). Montserrat (Angelique Boyer), Alejandro (Sebastian Rulli), Jose Luis (Luis Roberto Guzman) foto: TELEVISA

"Za głosem serca" odcinek 168 nowej telenoweli w TV Puls w piątek, 8.01.2016, o godz. 14.00. "Za głosem serca" odc. 168 - streszczenie: Fabiola przelewa wszystkie pieniądze ze spadku na konto Gracieli.

Fabiola przelewa wszystkie pieniądze ze spadku na konto Gracieli. Alejandro przedstawia przed sądem prawdziwy testmanent ojca i wnosi o odzyskanie nazwiska.

Graciela opowiada Fabioli zmyśloną historię o swoich korzeniach. Montserrat dzieli się z Dimitriem i Alejandrem wiadomością o tym, że mają przyrodnią siostrę – Fabiolę. Esmeralda opuszcza szpital i wraca razem z synkiem do domu. Refugio pokazuje żonie pokoik dla ich dziecka. Esmeralda jest nim zachwycona, ale nie daje tego po sobie poznać.

Adolfo umawia się na kolację z Josefiną. Namawia ją do sformalizowania związku, lecz ona prosi go o dodatkowy czas. Amelia dowiaduje się, że Fabiola planuje wspólny wyjazd z Gracielą do domu jej dziadków. Uświadamia kobietę, że rodzice Gracieli urodzili się w wiosce pod Agua Azul i wcale nie byli tymi, za kogo ich uważa.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: