SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Za głosem serca odc. 127 - opis, streszczenie: Pedro porywa córkę Victorii

Za głosem serca odc. 127 - opis, streszczenie: Pedro porywa córkę Victorii

03.12.2015, godz. 02:00
Za głosem serca (Lo Que La Vida Me Robo). Montserrat (Angelique Boyer), Alejandro (Sebastian Rulli), Jose Luis (Luis Roberto Guzman)
Za głosem serca (Lo Que La Vida Me Robo). Montserrat (Angelique Boyer), Alejandro (Sebastian Rulli), Jose Luis (Luis Roberto Guzman) foto: TELEVISA

"Za głosem serca" odcinek 127 nowej telenoweli w TV Puls w czwartek, 3.12.2015, o godz. 14.05. "Za głosem serca" odc. 127 - streszczenie: Jose Luis zawiadamia przyjaciół, Refugia i Esmeraldę, że bierze ślub z Montserrat. Przy okazji odkrywa, że między nimi nie układa się najlepiej.

Pedro porywa córkę Victorii i obiecuje dziewczynie, że wkrótce dołączy do nich Nadia i stworzą rodzinę. Kiedy Victoria buntuje się, mężczyzna staje się agresywny, rzuca ją na łóżko i wmawia, że jest jej jedynym ojcem.

Pedro zawiadamia Amelię, że Nadia żyje oraz że wraca z jej córką do domu. Amelia uprzedza go, że popełnia szaleństwo, bo porwał cudze dziecko.

Graciela wmawia synowej, że Nadia poleciła jej spotkać się z nią, by wtajemniczyła ją w swoje plany. Kiedy Josefina odmawia współpracy, domyśla się, że coś przed nią ukrywa i podejrzewa, że ma to związek z Alejandrem…

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: