SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem odc. 1 - opis, streszczenie: Nastoletni Ahmed zasiada na tronie

Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem odc. 1 - opis, streszczenie: Nastoletni Ahmed zasiada na tronie

25.04.2016, godz. 02:00
Wspaniałe stulecie: Kösem
Wspaniałe stulecie: Kösem foto: www.startv.com.tr

"Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" (Muhteşem Yüzyil: Kösem) odcinek 1 nowego serialu w poniedziałek,  25.04.2016, o godz. 15.50 w TVP1. "Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem" odcinek 1 - streszczenie: Na rozkaz sułtana Mehmeda III zostaje stracony książę Mahmut. Jego brat, Ahmed, popada w depresję.

Sułtanka Safiye, chcąc rozweselić pogrążonego w żałobie wnuka, ofiarowuje mu portret rudowłosej kobiety o imieniu Anastazja. Później na jej rozkaz na Kefalinię przybywają wysłannicy z pałacu i porywają córkę kupca Enzo, której portret przynosił księciu pociechę w trudnych chwilach.

W czasie podróży do Stambułu dziewczyna podejmuje próbę ucieczki. Natyka się na grupę rozbójników grasujących w okolicy. Z pomocą przychodzi jej młody janczar. Nawiązuje się między nimi nić sympatii. Gdy umiera sułtan, nastoletni Ahmed zasiada na tronie. Jego pierwszą decyzją jest zerwanie z odwieczną tradycją uśmiercania braci, mogących być konkurentami do korony. Daruje też życie przyrodniemu bratu Mustafie, co wywołuje chaos w haremie.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: