SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Włoska narzeczona odc. 158 - opis, streszczenie: Fiorella odkrywa, że jej rodzicami są Julieta i Santino

Włoska narzeczona odc. 158 - opis, streszczenie: Fiorella odkrywa, że jej rodzicami są Julieta i Santino

31.05.2016, godz. 02:00
Włoska narzeczona. Fiorella (Livia Brito), Pedro (Jose Ron)
Włoska narzeczona. Fiorella (Livia Brito), Pedro (Jose Ron) foto: TELEVISA

"Włoska narzeczona" odcinek 158 nowej telenoweli w TV4 we wtorek, 31.05.2016, o godz. 17.00.  "Włoska narzeczona" odcinek 158 - streszczenie: Pedro oskarża Osvalda o zamach, natomiast Federica robi wszystko co możliwe aby jeszcze bardziej go oskarżyć tak by ona sama była poza podejrzeniami rodziny.

Julieta nie chce mieć więcej wątpliwości i postanawia odwiedzić Fiorellę, aby skonfrontować wszystkie zebrane przez obie dowody. Vittorio w końcu decyduje się przekazać Fiorreli list od jej ojca, gdzie jest ukryta cała prawda o jej rodzinie. Z wielkim bólem Fiorella odkrywa, że jej rodzicami nie są Mario i Silvana, a Julieta i Santino.

Joaquina i Roxana spędzają czas razem jak matka z córką. Ich relacje się zacieśniają i są coraz lepsze, z dnia na dzień ich miłość wzajemna nabiera siły. Gael przygotowuje piękną niespodziankę dla Gianny. Z pomocą Maxa i Jimmiego, duetu „Angeles” dedykuje serenadę aby dodać dziewczynie sił i aby choć przez chwilę zapomniała o swojej chorobie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: