SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Włoska narzeczona odc. 145 - opis, streszczenie: Pedro podejrzewa, że Fiorella jest w ciąży

Włoska narzeczona odc. 145 - opis, streszczenie: Pedro podejrzewa, że Fiorella jest w ciąży

12.05.2016, godz. 02:00
Włoska narzeczona. Fiorella (Livia Brito), Pedro (Jose Ron)
Włoska narzeczona. Fiorella (Livia Brito), Pedro (Jose Ron) foto: TELEVISA

"Włoska narzeczona" odcinek 145 nowej telenoweli w TV4 w czwartek, 12.05.2016, o godz. 17.00. "Włoska narzeczona" odcinek 145 - streszczenie: Osvaldo nie godzi się z faktem, że Fiorella i Pedro są małżeństwem. Eloísa prosi o uszanowanie ich decyzji.

Pedro zapewnia Federicę, że adwokaci już pracują nad tym, by otrzymała część należnego jej spadku. Adela i Reynaldo są rozczarowani, gdy Roxana wyjaśnia im, że nie jest w ciąży. Fiorella zwraca Vittoriowi pieniądze, które ten pożyczył jej na pokrycie kosztów pogrzebu Maria i dziękuje mu za pomoc.

Katia narzuca się Gaelowi, ale ten uświadamia ją, że jest zakochany w Giannie. Roxana nie chce się przeprowadzać z powrotem do domu doñii Eloísy. Julieta odchodzi z rancza. Federica szuka pojednania z Osvaldem. Osvaldo dalej myśli, że Fiorella jest w ciąży i planuje ją zabić, by jej dziecko nie odziedziczyło rodzinnego majątku. Sonia czuje się blokowana przez Osvalda, gdy chce przyznać się, że spodziewa się jego dziecka. Kiedy Fiorella dostaje mdłości, Pedro podejrzewa, że jest w ciąży. Doña Eloísa aprobuje związek Gaela z Gianną.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: